I. 14:04 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -
III. 8:04 D 66 - Kolowrat Jan 4 - Týř Dominik -

I. 2:29 D 33 - Poul Patrik 10´ Nesportovní chování
II. 0:49 H 6 - Červenka Matěj Vysoká hůl
III. 4:59 D 16 - Čížek Martin Hákování
III. 4:59 H 31 - Štěpáník Petr Držení

Cenná výhra v Čimicích

Do Čimic jsme nedorazili s příliš optimálním kádrem. Chybělo nám pět útočníků, a tak jsme museli přesunout dopředu dva beky.

Na půdě vedoucího týmu soutěže jsme chtěli prodloužit naší sérii bez porážky a od úvodu jsme tomu šli naproti. Byli jsme o něco aktivnější, napadali jsme soupeře hluboko v jeho obranném pásmu a činili mu tak problémy s rozehrávkou. Aktivní hra přinášela své ovoce. Měli jsme několik dobrých příležitostí, ale klec Patrika Poula pro nás byla zakletá. Spectrum se také dostalo několikrát do šance, ovšem u nás v bráně stál jistý Lumír Kudrna. V patnácté minutě vybojoval v útočném pásmu míček Martin Sígl, prostrčil ho Lukáši Vrkočovi, ten si s ním vyběhl za kruhy a přes bránící hráče vsítil úvodní branku utkání - 0 : 1. Na přestávku se nám šlo tedy lépe než soupeři.

I druhá část začala naší převahou. Hráče Spectra jsme k nám přiliš mnoho nepouštěli a naopak my jsme si vytvořili dobré šance ke skórování. Bohužel jsme je nepřetavili v gól. Navíc jsme přišli o důležitý pilíř obrany. Po nešťastném pádu soupeře na jeho nohu se odbelhal ze hřiště Jiří Holý a utkání nedohrál. Pozdější diagnóza byla velice krutá. Nadvakrát zlomený kotník a z toho plynoucí konec letošní sezóny spolu s nejasným začátkem sezóny příští Smailík. Od desáté minuty začal otěže zápasu přebírat soupeř a před zvýšeným tlakem nás ubránila druhá pauza.

V posledním dějství to přišlo. Spectrum zařadilo vyšší rychlostní stupeň a my se nemohli z tlaku vymanit. Nad vodou nás drželo štěstí a hlavně Lumír Kudrna, který vytáhl několikrát zákroky ze série skvělých. V osmé minutě přišlo vyústění tlaku soupeře. Naši bránící hráči se nedohodli u mantinelu, balónku se zmocnil Jan Kolowrat a vyrovnal - 1 : 1. Naštěstí místo toho, aby nás branka položila, vrátila nás do zápasu. Opět jsme hru vyrovnali a konec jsme dohráli bez větších extempore, povětšinou daleko od naší branky. V posledních minutách jsme měli ještě tři velké šance. Branka však nepadla.

Při vyrovnaném skóre došlo na nájezdy. První z nich proměnil soupeř (Jan Kolowrat). Na tento úspěšný pokus odpověděl blafákem do bekhendu Matěj Červenka a v posledním pokusu byl úspěšný, také velmi pěkným blafákem, Lukáš Vrkoč.

Dva body ze Spectra jsou pro nás úspěchem. Dvě třetiny jsme byli lepší, jednu třetinu soupeř. V nájezdech jsme dali o jednu branku více, a tím pádem jsme získali jeden bodík navíc Smailík.