I. 5:05 H 9 - Pešek Jonáš 21 - Zelenka Lukáš -
I. 6:57 D 23 - Pařízek Lukáš 9 - Sígl Martin -
II. 3:44 D 13 - Zavadil Libor 9 - Sígl Martin -
II. 4:24 D 23 - Pařízek Lukáš 81 - Svrček Martin 80 - Vrkoč Lukáš
II. 11:39 D 9 - Sígl Martin 24 - Hutla Petr -
III. 8:00 D 81 - Svrček Martin 86 - Musil Jan -

I. 5:05 D 29 - Veverka Pavel Nedovolené bránění
I. 11:43 H 9 - Pešek Jonáš Držení
I. 14:42 D 18 - Denis Jan Napadení

Důležitá výhra

Souboj parků byl po nedělním poledni k vidění v Malešicích. Nutno podotknout, že Kert přijel k utkání jen se šesti hráči do pole. Jak je o nás celkem známo, tak máme tendece méně početné soupeře podceňovat a tuto pověst jsme v úvodu zápasu dodrželi.

Jak již bylo řečeno začátek nám trochu utekl. Příliš jsme se nesnažili hrát a trestem nám bylo vedení Kertu. Zblízka překonal našeho gólmana Jonáš Pešek. Díkybohu se nám v té chvíli rozsvítilo v hlavě a uvědomili jsme si, že ani v šesti se soupeř neporazí sám. Přidali jsme, začali jsme běhat a napadat a to přineslo své ovoce. V sedmé minutě přihrával Martin Sígl a Lukáš Pařízek vyrovnal. I přesto, že se objevilo ještě několik šancí, další branka nepadla.

Druhou třetinu jsme začali rozhodně lépe než tu předchozí. Ve čtvrté minutě doputoval míček od Martina Sígla k Liboru Zavadilovi a ten se zařídil podle pravidla "rána se neptá" - 2 : 1. Pak jsme dostali příležitost vyzkoušet si přesilovou hru a využili jsme ji ke zvýšení náskoku. Rychlou přihrávku od Lukáše Vrkoče, přes Martina Svrčka zužitkoval svým druhým gólem Lukáš Pařízek a už to s námi vypadalo veseleji - 3 : 1. Ve dvanácté minutě minutě se proběhl za brankou Martin Sígl a zpoza brankové čáry vystřelil směrem na soupeřova gólmana. Ten si svou vlastní holí srazil míček do šibenice a my vedli o čtyři branky.

Ani ve třetí části soupeř úplně fyzicky neodpadl. Občas se snažil přejít do rychlého protiútoku a nám se ne vždy podařilo ho zastavit hned v počátku. Na druhou stranu ani my na tom se šancemi nebyli špatně. V deváté minutě se protáhl kolem obránců Jan Musil, přihrál na kruhy Martinu Svrčkovi a ten propasíroval míček mezi nohy brankáře Kertu. V poslední minutě jsme hráli oslabení a Kert se pokusil o power-play. Možná se to za stavu 5 : 1 zdá nelogické, jenže pokud bychom na konci měli my a Kert B stejně bodů, došlo by na skóre a to by při stavu 5 : 1 (první utkání vyhrál Kert Park 3 : 0) hovořilo pro nás. Při stavu 5 : 2 pro soupeře. Naštěstí jsme si vše už pohlídali a nedovolili hráčům soupeře skórovat.

Úvod se nám příliš nepovedl, ale po obdrženém gólu jsme se zvedli, zápas otočili a dotáhli ho do zaslouženého vítězného konce. Tři důležité body zůstaly doma...