III. 6:09 D 23 - Pařízek Lukáš 96 - Špaček Jaroslav -
III. 7:11 D 80 - Vrkoč Lukáš 11 - Petrášek Michael 79 - Bušta Lukáš

II. 8:54 D 13 - Zavadil Libor Hrubost
II. 8:54 H 78 - Pernis Martin Hrubost
II. 11:26 D 29 - Veverka Pavel Naražení

Poprvé v sezóně radost z hokejbalu

Pěkné nedělní odpoledne nám bylo souzeno strávit ve společnosti hráčů Kova B. Po delší době nás při pohledu na sestavu nepolilo horko, ale zavládl pocit příjemného klidu Smailík. Ani soupeř nepřijel v malém počtu a tak se dalo očekávat běhavé utkání.

Aby to bylo spravedlivé (když už občas kritizuji náš výkon Smailík), tak v tomto utkání nebylo v podstatě pochyb o lepším týmu a spravedlivém vítězi. Od začátku jsme drželi otěže zápasu pevně v rukou. V první třetině jsme se prosadili gólově hned třikrát. Jako první se ve druhé minutě radoval z branky Lukáš Pařízek po nahrávkách Libora Zavadila a Martina Sígla. V sedmé minutě zužitkoval svůj přehled před brankovištěm Lukáš Vrkoč, který se po nahození Michaela Petráška zorientoval nejrychleji a zvýšil na 2 : 0. Ve čtrnácté minutě si opět Lukáš Vrkoč vyběhl s míčkem od zadního mantinelu, díky černé práci svých spoluhráčů se dostal nikým nebráněn na kruhy a vyslal míček do šibenice - 3 : 0. Soupeře jsme k ničemu nepustili, neinkasovali jsme takže lze říct, že první třetina se nám povedla Smailík.

Jasnou herní převahu jsme si udrželi i v prostřední části. Ve druhé minutě zužitkoval přihrávku Lukáše Bušty omilostněný Jaroslav Špaček a bylo to 4 : 0. Ve třetí minutě vystřelil na branku Kova Pavel Veverka, ze vzduchu sklepl míček Martin Sígl přímo před volného Lukáše Pařízka a ten se po své bekhendové střele radoval podruhé v zápase. V sedmé minutě putoval balónek přes Lukáše Vrkoče a Michaela Petráška k Martinu Síglovi, ten se podíval a zamířil mezi nohy Martina Pernise - 6 : 0. Ve čtrnácté minutě se prokličkoval přes soupeřovi hráče v jejich obranném pásmu Pavel Veverka a daroval na zlatém podnose hattrick Lukáši Pařízkovi. Celou druhou část jsme odehráli dobře, aktivně a kombinačně. Proto jsme po třiceti minutách vedli 7 : 0.

V úvodu třetího dějství jsme malinko polevili, ale bylo to jen chvilkové zaváhání. Ve třetí minutě jsme se vrátili do ztraceného tempa. Gólově se prosadil David Pavlík a my se pomalu blížili deseti vstřeleným brankám. V sedmé minutě nás všechny překvapil Jaroslav Špaček, když ve své oblíbené pozici nevolil střelu, ale přihrávku. Lukáš Pařízek se čtvrtého gólu nezalekl a zvýšil na 9 : 0. Desátou a zároveň poslední branku vstřelil Lukáš Vrkoč (asistence Michael Petrášek a Lukáš Bušta), který završil jako druhý v utkání hattrick. Žádnou branku jsme neikasovali a tak si Lumír Kudrna mohl připravit peníze za vychytaný shutout.

V zápase jsme byli lepší a zvítězili jsme zalsouženě. Díky tomu a také díky deseti vstřeleným brankám jsme si poprvé v sezóně udělali z hokejbalu opravdovou radost.