I. 13:09 D 14 - Panenka Martin 87 - Martinovský Milan -
II. 7:39 H 23 - Pařízek Lukáš 13 - Zavadil Libor -
II. 12:26 D 5 - Šíma Radek 26 - Bakalar Ondřej 14 - Panenka Martin
III. 0:21 H 79 - Denis Jan 80 - Vrkoč Lukáš -

I. 5:27 H 68 - Ješina Filip Nedovolená hra tělem
I. 14:44 H 9 - Sígl Martin Krosček
II. 10:18 H 5 - Pavlík David Napadení
II. 10:46 D 11 - Sivák Štěpán Vražení na hrazení

Vybojovaný bod

V neděli jsme vyrazili na Kladno k utkání se starším dorostem KEBu, jenž se v naší lize připravuje na baráž o extraligu pro příští rok. Už pohled na soupisku dával tušit, že si hodně zaběháme. Soupeř měl skoro všechny své kolonky pro hráče plné. Navíc věkový průměr se dal tipovat někam k "běhavým" sedmnácti. My jsme měli k dispozici torzo sestavy a navíc jednoho maroda. Není nic lepšího než k zápasu, ve kterém jsme potřebovali vyhrát, se sejít v takovém počtu.

Chtěli jsme šetřit síly, jenže jsme to nějak nedokázali a do utkání jsme vstoupili hodně aktivně. Šance na obou stranách byly k vidění spíše po brejcích, propadech a chybách. V každém případě do vedení se dostal soupeř. Ve čtrnácté minutě Martin Panenka obešel naše dva hráče a přes klubko dalších prostřelil brankáře Pavla Pecha - 1 : 0. Tento stav vydržel až do přestávky.

Věděli jsme, že rozhodně nejsme horší a celkem trpělivě jsme čekali na vyrovnání. Toho jsme dosáhli díky Lukáši Pařízkovi. Nerozhodný stav chvíli vydržel, jenže pak přišla hrubka obránce a Radek Šíma poslal KEB znovu do vedení. Další přestávka a opět nepříznivé skóre o jednu branku - 2 : 1. Sakra...

Úvod třetí části jednoznačně patřil nám. Nejdříve jsme hned po 21 vteřinách a vyhrané buly vyrovnali Janem Denisem a pak jsme soupeře k ničemu nějaký čas vůbec nepustili. Během třetiny jsme spálili celkem dost tutovek. Ke konci jsme trochu polevili a dorostenci začali hrozit. Naštěstí Pavel Pech zachytal. V úplném závěru nezužitkoval ani jeden tým svoje šance na vstřelení vítězné branky (a že tedy některé byly více než 100% Smailík). Po pětačtyřiceti minutách byl tedy stav nerozhodný 2 : 2 a na řadu přišly nájezdy. V nich nepadl ani jeden gól. Náš poslední pokus skončil na tyči a tak se body dělily rovným dílem.

Výkon jsme až na pár chyb nepodali špatný. Většina našich seniorů Smailík si sáhla na dno svých sil, jenže to bohužel přineslo jen jeden bod. A v naší situaci jsme potřebovali tři. Všichni co dorazili zaslouží dík a pochvalu. Pro ty, co se nás vykašlali a připravali nás tak o možnost poprat se o více bodů, nelze krom nelichotvých slov najít nic.