I. 12:50 D 18 - Fišer Ladislav 5 - Pavlík David -
II. 6:49 H 51 - Novák Roman 47 - Beneš Ondřej -
II. 13:32 D 55 - Svrček Martin 80 - Vrkoč Lukáš 18 - Fišer Ladislav
III. 8:27 H 47 - Beneš Ondřej 19 - Staněk Miroslav 51 - Novák Roman
III. 9:39 H 77 - Pospíšil Jiří 51 - Novák Roman -
III. 14:59 H 51 - Novák Roman 77 - Pospíšil Jiří -

II. 2:42 D 6 - Červenka Matěj Nedovolené bránění
II. 4:30 H 69 - Hájek Pavel Podražení
III. 13:32 D 18 - Fišer Ladislav Podražení

Třetí prohra v řadě

Po předchozích utkáních, kdy jsme bojovali se sestavou, se naše situace v o den odloženém utkání proti Spectru zlepšila. Na utkání se nás sešlo šestnáct do pole a jeden gólman, což znamená, že jsme konečně mohli hrát na tři kompletní řady. Spectrum nepřijelo rozhodně ve své nejsilnější sestavě. Tento fakt se pozitivně podepsal na obrazu hry, ale postupně.

Od lehce rozháraného úvodu jsme byli aktivnější. Míček jsme měli více na svých holích, tlačili jsme se dopředu, vytvářeli si tlak. Šancí bylo nejdříve poskrovnu, ale postupně se do hry museli zapojit i gólmani (zejména ten soupeřův Smailík). Změny skóre jsme se ale dočkali až ve třinácté minutě. To nás střelou zpoza modré poslal do vedení Ladislav Fišer. Soupeř za celou třetinu našeho brankáře ohrozil jen dvakrát. Z toho jednou velmi nebezpečně, ale s dobrým koncem pro nás. Po patnácti minutách jsme tak vedli 1 : 0.

I druhou část jsme začali lépe. Několikrát se nám povedlo soupeře zmanknout u něj v pásmu a nepustit ho ven. Jenže branku jsme vstřelit nedokázali. V sedmé minutě jsme darovali gól Romanu Novákovi. Nepochopitelná snaha vyhodit míček zpoza brány přes střed hřiště skončila, jak to většinou bývá, přesně na holi soupeře a ten naší hrubku potrestal vyrovnávacím gólem. Pak se nám povedlo vyrobit v útočném pásmu další kiks a soupeř se dostal do samostatného úniku. Naštěstí pro nás netrefil a stav byl nadále vyrovnaný. Po tomto chvilkovém nepovedeném intermezzu jsme se opět ujali otěží utkání a soupeře zatlačili. Po velmi povedené souhře prvního útoku v půlce čtrnácté minuty, dostal od Lukáše Vrkoče přihrávku přímo na brankoviště před odkrytou klec Martin Svrček a trefil se - 2 : 1. Na druhou pauzu jsme šli tedy s jednobrankovým vedením.

Poslední část začala zase v naší režii, několikrát jsme byli blizoučko k navýšení skóre, ale branka pro nás byla zakletá. A v deváté minutě to přišlo. Spectrum v sobě dokázalo najít ještě nějaké síly. Nejprve vyrovnalo zásluhou Ondřeje Beneše a minutu poté Jiří Pospíšil poslal střelou od modré svůj tým do vedení. Problém byl na světě. Zase jsme zabrali, jenže hráči Spectra byli jak polití živou vodou. Pokusili jsme se o power-play (jen tak mimochodem naše třetí hra bez gólmana ve třetím utkání po sobě), jenže jsme se nechali vyloučit a navíc jednu vteřinu před koncem pečetil výsledek do prázdné klece Roman Novák.

Se vší úctou k soupeři musíme říct, že po většinu zápasu jsme byli lepší. Také jsme většinou zaslouženě vedli, jenže jsme nedokázali vedení udržet a v posledních sedmi minutách jsme si nechali vzít všechny tři body. I když nás tato prohra nebetyčně štve, nedá se nic dělat. Musíme dát hlavy vzhůru a máknout příští víkend na hřištích soupeřů.