II. 2:50 H 96 - Špaček Jaroslav 18 - Kormunda Pavel -
II. 13:05 H 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav -
III. 13:01 D 10 - Rejthar David 14 - Bešťák Jaroslav ml. -

III. 4:06 H 18 - Kormunda Pavel Podražení
III. 4:56 D 30 - Eder Matyáš Sekání
III. 7:57 D 81 - Muller Jakub Podražení
III. 10:32 D 47 - Bešťák Jarosalv st. Sekání

Zakončení bezbodového víkendu

Za ideálního počasí jsme dorazili do příjemné kladenské hokejbalové arény s odhodláním urvat nějaké body. Sestavu jsme měli defacto stejnou jako na sobotní utkání, ale to znamenalo, že nás stále bylo jen dvanáct. Kde jsou ty časy, kdy jsme hráli na tři kompletní řady a ještě jsme měli v záloze nějaké další hráče? Nikdo neví.

?vod zápasu patřil nám. Hráli jsme aktivněji. Jenže elán postupně odcházel a začaly přicházet chyby. Jak to tak bývá, takovýto stav nemohl zůstat bez odezvy. V posledních pěti minutách jsme několikrát vybídli kladenské ke skórování a ti jakožto slušní hostitelé nepohrdli. Nejprve ve třinácté minutě potrestal naše dvojité špatné vyhození David Rejthar a pak půlminuty před koncem využil zmatky za naší brankou Matyáš Eder a lišácky mezi nohy překonal Lumíra Kudrnu. Ouha. První třetina, zpočátku dobrý výkon a přesto 2 : 0.

Ve druhé části jsme se druhým zbytečným útočným faulem poslali do třetího oslabení a to nebylo nic dobrého. Soupeř totiž v předchozích dvou ukázal, že přesilovky opravdu umí. Roztočil nás a přidal třetí branku (střelcem byl Bešťák Jaroslav st.). Po tomto gólu jsme trochu zamíchali sestavou a zase začali hrát. Převzali jsme iniciativu. Ještě v té samé minutě jsme vyhráli buly a ihned po ní se trefil do černého Jaroslav Špaček. Tlačili jsme, napadali, měli jsme šance. KEB se trochu stáhl a snažil se spíše vyrážet do rychlých protiútoků. Ve třinácté minutě jsme zaslouženě snížili. Střelou od modré rozvlnil síť v brance Kladna Lukáš Vrkoč - 3 : 2.

I poslední třetina byla z naší strany povedená, měli jsme více ze hry, ale trefit jsme se nějak nemohli. Ve čtrnácté minutě přišla studená sprcha. Nedostali jsme sebe ani míček z obranného pásma a svým druhým gólem v utkání udělal radost divákům i svým spoluhráčům David Rejthar. Za dvě minuty se sice dají zcela určitě dát dva góly. A my se o to také samozřejmě pokusili. Hráli jsme power-play, jenže ruce už jsme radostí zvedat nemohli Smailík.

Nebylo by pravdivé říkat, že jsme byli horším týmem. Naopak jsme byli většinu utkání o něco aktivnější a to je také vidět na poměru střel. Ti co utkání dohrávali se opravdu snažili, nevyhýbali se soubojům, dřeli. Jenže... Jenže k čemu to bylo, když jsme se trefili jen dvakrát a soupeř čtyřikrát? Možná tak akorát pro lepší pocit. I tak ale za snahu patří kravkám dík.