I. 10:32 D 9 - Sígl Martin Vražení na hrazení
I. 14:27 H 61 - Miška David 10´ Nesportovní chování
II. 1:08 D 11 - Petrášek Michael Podražení
II. 8:05 D 11 - Petrášek Michael Podražení
III. 1:49 D 11 - Petrášek Michael Vysoká hůl
III. 9:41 H 80 - Novák R. Držení
III. 14:20 H 33 - Pittel Josef Sekání

Další prohra s Kolínem

Týden utekl jako voda a my opět vítali na domácím hřišti v Malešicích HBC Kolín. Kádr krav na tento zápas byl opravdu "ideální". Tolik omluvenek a absencí (ať už z rozumných a pochopitelných důvodů, tak z jiných) nám na sebevědomí rozhodně nemohlo přidat. Navíc jsme věděli, že z pracovních důvodů nás po druhé třetině (nebo během ní) budou muset opustit další dva hráči...

Od úvodního buly byl soupeř lepším týmem, my hráli jak opaření. Ve třetí minutě jsme v obranném pásmu prohráli naprosto čistě buly a Vladimír Meloun svou přesnou střelou poslal Kolín do vedení. Ne, nezvedli jsme se Smailík, hráli jsme stále jakoby na půl plynu, zatímco Kolín s přehledem. V pohodě nás tak přehrával. Nevyhli jsme se vyloučením a jedno z nich nás stálo další branku v síti. Ve dvanácté minutě se tedy v početní převaze prosadil Daniel Terč a bylo to 0 : 2. Tento stav svítil na tabuli i během první přestávky.

Druhá část byla jedním slovem úděsná. Nebylo snad chvilky, kdy by se hrálo pět na pět. A přitom, že by se jednalo o nějaký vyhrocený zápas plný nedovolených zákroků se, říct příliš nedá. Nevadí. Zkrátka jedno vyloučení střídalo druhé a hlavními aktéry byli bohužel naši hráči. V podstatě druhou třetinu jsme odehráli v oslabení a tak se ani nelze divit, že jsme se stavem utkání nic neudělali. Kolínským se nedařilo skórovat a tak i na druhou pauzu se šlo za stavu 0 : 2. Mezitím, asi dvě minuty před koncem, nás kvůli práci (jak bylo zmiňováno v úvodu) opustili dva útočníci a zůstalo nás tak jen deset.

Poslední dějství začalo naším dalším oslabením. To jsme sice zase přežili, ale po jeho skončení, jsme se dopustili v našem pásmu školácké chyby. Kolínští sice nesměli hrát (myslím, že kvůli přihrávce rukou), jenže náš bránící hráč se balónku zbytečně dotkl a ještě tak nešťastně, že se míček objevil na holích soupeře. Ten si rychle přihrál a Petr Skořepa zblízka překonal Lumíra Kudrnu. Tato branka Kolín evidentně uspokojila a díky tomu polevil v ostražitosti. Naopak my jsme konečně zabrali. Začali jsme napadat, tlačit, vytvářet si šance a ohrožovat soupeřovu branku. Ve dvanácté minutě jsme hráli přesilovou hru, rychle se dostali do pásma, Libor Zavadil vystřelil a překonal Michal Šupíka. Patnáct vteřin na to, jsme se opět ocitli před soupeřovou svatyní a několikrát vystřelili. V chumlu hráčů u brankoviště se nejlépe zorientoval Petr Sígl a míček vypadnuvší za záda gólmana umístil do odkryté klece. Dále jsme tlačili a ještě nekolik zajímavých příležitostí jsme si vytvořili. Jenže ani v dvounásobné přesile (vyloučení a power-play) v poli jsme nevyrovnali.

Musíme uznat, že dvě třetiny byl jednoznačně lepší Kolín. My jsme měli více ze hry asi jen sedm minut v poslední části a to na vítěztství rozhodně nestačí. Konečný výsledek 2 : 3, je vlastně takový malý zázrak Smailík.