II. 14:32 H 5 - Pavlík David Faul loktem
III. 8:05 H 68 - Ješina Filip Podražení
III. 12:58 H 80 - Vrkoč Lukáš Podražení

Lekce z produktivity

Na Palmovku jsme v neděli jeli odčinit prohru z předchozího dne. Bohužel s ještě o něco slabší sestavou než předchozí den, ovšem s vědomím, že je co zlepšovat Smailík.

Hned od úvodních minut bylo zřejmé, že trapný sobotní výkon nebudeme opakovat. Co jsme ale nezlepšili, ba naopak, byla střelecká muška. Veškeré naše pokusy (a nebylo jich málo) končily na tyčkách, brankáři, holích a nohách obránců. Zkrátka vůbec jsme se nemohli trefit. Ale postupně. Nejprve jsme hned ve druhé minutě špatně střídali a hráči Kertu nabídnutou přesilovku využili. Přesně se trefil Petr Skalický. Sice to bylo nemilé probuzení, ale pokračovali jsme v aktivní hře. Ovšem bez gólového efektu. Branku jsme nevstřelili ani v přesilovce a tak jsme po 15 minutách prohrávali 1 : 0.

I ve druhé části jsme byli aktivní, vytvářeli si příležitosti, branky však střílel soupeř. V osmé minutě se prosadil Tomáš Mrkvica a tři minuty na to, potrestal naše zbytečné (další) vyloučení Petr Skalický. Konec třetiny jsme dohrávali v oslabení, takže na svých holích měl míček více (celkem logicky) soupeř.

Střelecké trápení pokračovalo nadále a neskončilo až do závěrečného hvizdu rozhodčích. Zkoušeli jsme to zblízka, z dálky, zápěstím, golfem a nic. Tím jak jsme se tlačili dopředu ve snaze něco s výsledkem udělat, vznikaly díry v obraně. Naštěstí pro nás jsme další ránu nedostali. A tak i přes řadu šancí na obou stranách žádný další gól nepadl a utkání skončilo výsledkem 3 : 0.

Oproti minulému střetnutí jsme hráli daleko lépe. Jenže jsme dostali lekci z produktivity. Z 29 střel jsme nedali ani jeden gól, nevedli se nám přesilové hry. Tým z Lužin se radoval třikrát z 23 pokusů. A to je důvod naší další prohry.