III. 10:07 D 11 - Petrášek Michael 39 - Štěpáník Petr -

II. 13:56 D 80 - Vrkoč Lukáš 10´ Nesportovní chování
III. 2:34 H 68 - Durák Jan Vražení na hrazení
III. 4:17 D 1 - Kudrna Lumír Zdržování
III. 8:27 H 68 - Durák Jan Sekání
III. 9:54 H 13 - Mrázek Tomáš Napadení

Domácí trápení

V sobotu odpoledne jsme nastupovali poprvé k soutěžnímu utkání na novém domácím povrchu a štěstí nám to nepřineslo. Sice nás čekal loňský vítěz soutěže Ekonom Devils, ale i tak jsme chtěli doma získat body. Ne že by to klaplo...

Úvod zápasu nám vyšel lépe a prvních pět minut jsme byli o něco lepší. Naše snaha vyvrcholila gólem v síti Tomáše Petrky z hole Martina Sígla, který z brankoviště dotlačil míček za jeho záda. Pak to ovšem přišlo. Ze hřiště jsme se vytratili. Prostě jako bychom tam ani nebyli (tedy až na ty fauly Smailík) a Ekonom si mohl dělat co chtěl. V první části se soupeř sice střelecky neprosadil, ale jasně nás přehrával.

Ve druhém dějství jsme pokračovali ve špatné hře, zatímco Ekonomové hráli v klidu a s přehledem. Při jedné z přesilových her vyrovnali. To od mantinelu prostřelil našeho brankáře na bližší tyč Standa Havel. Tři minuty na to se do brejku dostal Petr Přenosil a poslal soupeře do vedení. Ke konci této třetiny přišel nás světlejší okamžik. Martin Sígl oběhl branku, přihrál přesně volnému Filipu Ješinovi a ten se zblízka nemýlil - 2 : 2.

Kdo by čekal zlepšení, tak by se mýlil. Pořád to byla z naší strany bída. Ekonomové tak mezi sedmou a devátou minutou třemi brankami (Václav Vokál, David Bertoli, Josef Toma) rozhodli o svém vítězství . Nechtěli jsme si to připustit, ale bylo po zápase. S naší střeleckou potencí by byl zázrak alespoň vyrovnat. Malou jiskřičku naděje jsme vykřesali pět minut před koncem v přesilové hře. Přesně do šibenice se trefil Michael Petrášek. Po této brance jsme se sice zvedli, ale bylo to málo a taky pozdě. Další branku jsme již nedali a to ani při power-play.

V zápase jsme dokázali hrát celkem asi jen 10 minut. S trochou nadsázky lze říct, že jsme hráli 5 minut na začátku a 5 minut na konci utkání. A to je opravdu málo. Ekonom si od nás odvezl zaslouženě tři body.