II. 8:54 H 81 - Svrček Martin 11 - Tryzna Jan -
II. 9:03 H 13 - Zavadil Libor 6 - Červenka Matěj -
II. 9:52 D 55 - Doksanský Daniel 83 - Alt Jan 17 - Zeman Petr
III. 1:37 H 10 - Sígl Petr 23 - Pařízek Lukáš 81 - Svrček Martin

I. 7:51 H 4 - Vrkoč Lukáš Napadení
I. 14:24 H 11 - Tryzna Jan Napadení
III. 5:28 D 18 - Kačena Ondřej Napadení

Výhra nad béčkem Kova

Sezóna 2000/2009 pro nás začínala na Palmovce (tedy venku Smailík), kde nás čekalo střetnutí s Kovem B. Oproti plánované sestavě jsme byli nuceni udělat několik změn. Nakonec se naše složení ustálilo na dvou obranných dvojicích a třech utočných lajnách.

U většiny hráčů se zápasová absence přes prázdniny promítla do chuti, ale bohužel také do schopnosti hrát. Výsledek byl zpočátku takový, že snaha byla, ovšem přesnost občas chyběla. Od úvodního buly jsme měli navrch, byli jsme aktivnější a pozorně jsme bránili. Vytvářeli jsme si dostatek šancí, ale jak již bylo napsáno, přesnost byla někde na výletě. Veškeré naše snahy končily na domácím brankáři Pernisovi nebo mimo branku. Kovo se do hry dostalo díky našim dvěma vyloučením, kdy se jeho hráčům podařilo vytvořit si tlak a držet nás v obranném pásmu. Celou řadu příležitostí v oslabeních zlikvidoval Lumír Kudrna a tak také díky jemu skončila první část 0 : 0.

Obraz hry zůstal v prostředním dějství stejný. My více hráli, soupeř se spíše bránil. V deváté minutě jsme šli po dlouhém výhozu do rychlého přečíslení, míček se dostal k Martinu Svrčkovi a ten střelou k tyči otevřel skóre utkání. Hned v zápětí se po buly prodral před soupeřovu bránu Libor Zavadil a dorážkou své vlastní střely zvýšil náskok na dvougólový. Kovo si vybralo oddechový čas a vyplatilo se mu to. Zastavilo náš tlak a na posledních pět minut této třetiny získalo převahu. V desáté minutě získali hráči soupeře míček ve středním pásmu, přenesli hru rychle k nám a Daniel Doksanský snížil na rozdíl jediné branky. Další gól nepadl a tak byl po třiceti minutách stav 1 : 2.

V poslední části jsme se vrátili do starých kolejí a zase přebrali iniciativu. Ve druhé minutě jsme se celkem rychlou moderní akcí na jeden dotyk dostali až do soupeřova obranného pásma a střelou zpoza kruhů nás uklidnil Petr Sígl - 1 : 3. Snažili jsme se hrát stále svou hru a také pozorně bránit. To se nám dařilo a i přes zvýšenou aktivitu kováckých vos v závěru jsme výsledek udrželi.

Na góly jsme se sice nadřeli, ale dali jsme je. Soupeře jsme přestříleli, zvítězili jsme a připsali si první tři body. Jen počet zahozených šancí je trošku varující Smailík.