South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Den D, hodina H a minuta M!

South Park mobilizuje síly! Čeká nás velká událost. Novinka. Fáze soutěže, s níž drtivá většina kádru mladšího dorostu South Park Cows nemá zkušenosti. Prostě play off! To je úplně jiná soutěž, než dlouhodobá základní část. S Novým Strašecím nás čekají zápasy, o jejichž osudu rozhodne každá maličkost, chybička, zaváhání, a proto je nutné se na ně v první řadě sejít a hned v té druhé pořádně připravit. South Park mobilizuje síly! Čeká nás velká událost. Novinka. Fáze soutěže, s níž drtivá většina kádru mladšího dorostu South Park Cows nemá zkušenosti. Prostě play off! To je úplně jiná soutěž, než dlouhodobá základní část. S Novým Strašecím nás čekají zápasy, o jejichž osudu rozhodne každá maličkost, chybička, zaváhání, a proto je nutné se na ně v první řadě sejít a hned v té druhé pořádně připravit.

Co znamená slovo připravit? Žádné Kamikaze, Face to Face, Parukářka nebo kam to naše mládež aktuálně chodí venčit své choutky. Žádný krabicák, vodka ani jiné alkoholické lahody, které by měly být teenagerům ještě zapovězeny. Každý musí být ve stoprocentní kondici – vyspalý, dobře naladěný, prostě ve formě. Jedině tak můžeme potrápit favorita ze Strašecí, s nímž ovšem máme v sezoně lepší vzájemné zápasy (5:4SN, 1:4, 2:0, 4:4).

Sílu týmu v play off může dodat společný rituál. Barvení vlasů je však na každém jedinci (a jeho rodičích). To aby neměl problém ve škole. "Já bych si klidně nechal růst vousy, ale když vidím ostatní spoluhráče, radši to neudělám, aby se s tím svým chmýřím pod nosem necítili trapně," říká třináctiletý elegán David Tvarůžek. Zřejmě si vzal k srdci informaci, že vietnamská reprezentace do Strága nepojede...

Mnohem důležitější však bude táhnout za jeden provaz přímo na hřišti. Je nepřípustné, aby kterákoliv z hvězdiček Cows myslela na svůj osobní úspěch. Ne, žádné agenty v hledišti opravdu nenajdete. Ti jsou k vidění na jiných sportech. Pokud egoismus potlačíme, můžeme v sérii na dva vítězné zápasy uspět. Doufejme před zraky mnoha fanoušků z řad rodičů, příbuzných či hráčů mužských týmů Cows.

Sestava na víkend:
Soukup, Koubek – Assmannová, Günter, Horák, Szlauer – Červenka, Dub, Jordák, Musil, Priganc, Tvarůžek, Žemlička.
Trenéři: Jirka, David, Roman, Lukáš

Druhé čtvrtfinále proti sobě hrají Kovo s Jungle Fever Kladno. Začíná se v Praze.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

9.4.2009

Zápasy čtvrtfinále

1.zápas

Kovo - Jungle Fever

Nové Strašecí - Cows