South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pro povinné body na Palmovku

Už už to vypadalo, že s novým zpěvným pokřikem od Michala Davida mladší dorostenci nenaleznou přemožitele, ale opak je pravdou. Kovo nám ve druhém zápase vzalo body, které jsme moc chtěli. No a tak nezbývá, než získat do tabulky ještě šest dalších zápisů, než začne očekávaná zimní přestávka. Výhry patří sice do kategorie povinných, ale určitě nás potěší.

Ďáblice se doposud nescházejí v bůhvíjakém počtu a v domácí premiéře jsme jim nasázeli 17 branek, to se ovšem opakovat nemusí, pokud k duelům přistoupíme s lehkovážností, s jakou umíme snad jedině my. "Slibuju za kluky, slibuju za holky... že se nic podobného nestane a my těch šest bodů do Malešic oslavujícím mužům přivezeme," říká rozhodně kapitán Jan Musil hladíce svého růžového poníka. Dobře, budeme mu věřit, zvláště když jeho slova podpořil i Vojtíšek Žemlička. "Tak dobře, s Prigim pojedeme konečně i na zápasy na hřišti soupeřů. A oba vyhrajeme!" Jak se zdá, děti jsou zdravě sebevědomé a jakoukoliv ztrátu kytičky nedovolí.

V sobotu je na programu NHbL mladšího dorostu dohrávka Chrudim - Heřmanův Městec a v neděli další tři dvojzápasy (Heřmanův Městec - Jungle Fever, Habešovna - Nové Strašecí, Hostivař - Chrudim). Volno už má Kovo.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

4.12.2008

Zápasy

9.kolo

Chrudim - Ježci

Chrudim - Ježci


11.kolo

Ďáblice - Cows

Ďáblice - Cows

Habešovna - Nové Strašecí

Habešovna - Nové Strašecí

Hostivař - Chrudim

Hostivař - Chrudim

Ježci - Jungle Fever

Ježci - Jungle Fever