South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

O jako odplata!

2:3 a 1:7. Těmito výsledky vstoupili dorostenci do nové sezony. Trenéři i hráči byli zklamaní, chtěli bodovat, jenže Kovo nás vyučilo z produktivity, a tak mu máme co splácet. Forma by byla, výsledková pohoda také, takže nic nebrání sehrání dalších kvalitních zápasů. Jenže co na to soupeř, jehož sestava se bude hemžit extraligovými hráči Spectra? Vyrovná se s obrovskými rozměry malešického letiště, nebo bude mít problémy a na naší straně vznikne výhoda? To ukáže až neděle.

"Posledně jsem byl pořádně zklamaný a to nejen z výsledků. Někteří hráči si neuvědomili, že se věnují kolektivnímu sportu a drásali mi nervy sólováním. Však oni vědí, o koho jde. Naštěstí svůj přístup později zlepšili a podávají očekávané výkony, což mě znovu polévá optimismem před souboji s Kovem," neubránil se vzpomínce na září kouč Jiří Holý. Zda se povede Vosám z Palmovky oplatit porážky, bude závislé na sestavě, v níž se sejdeme. Pokud nenasněží, můžeme se asi spolehnout na slávisty Prigance se Žemličkou. O povolání střídavých startů ze Spectra se trenéři rozhodnou během několika hodin. Jisté je jedno, příchozí diváci se mohou těšit na nově vyzkoušený pokřik mládeže. "Poznal jsem teď jednu z mála..." pěly děti při zápase s Hostivaří. Zopakují skvělý sborový výkon před brankou i ve hře?

Víkendový los svedl dohromady ještě tyto dvojice: Chrudim - Habešovna, Ďáblice - Hostivař a Nové Strašecí - Ježci Heřmanův Městec. Volno má Jungle Fever.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

27.11.2008

Zápasy

10.kolo

Cows - Kovo

Cows - Kovo

Ďáblice - Hostivař

Ďáblice - Hostivař

Chrudim - Habešovna

Chrudim - Habešovna

Nové Strašecí - Ježci

Nové Strašecí - Ježci