South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Do Benátek pro špenátek, nebo pro výhru?

Jedno vítězství! To je skromný cíl každého hokejbalového týmu, který začíná boje v play off na hřišti soupeře. Ani my nebudeme vyhlašovat cíl jiný. Jedeme do Benátek pro bod, který může hrát velkou roli v sérii na tři vítězné zápasy. Jednoduchá práce nás ovšem nečeká. Vždyť jsme na podzim dostali od domácích šestku (6:3) a na hřišti byl tenkrát jen jeden tým. Ovšem odveta (4:3) nám zároveň dodala trochu toho optimismu.

Na čtvrtfinále II. NHbL Střed jsme měli být v TOP sestavě, jenže už máme na stole dvě omluvenky a můžeme doufat, že nakonec nedopadneme jako Vladimír Růžička při stavění nároďáku pro mistrovství světa. Nutno však dodat, že naše omluvy jsou vcelku pochopitelné. Martinu Chvojkovi prasknul slepák a je na delší dobu mimo hru. Holt se moc cpal hamburgrama, hotdogama a polívkama z pytlíku během studia v Plzni. Petr Štěpánik bude chybět jen první víkend. Zatímco v prvním případě bude hledání náhrady těžké, v tom druhém, to bude hračka. Nikdo uřvanější v týmu už není. Anebo je?

Lum9r Kudrna "Taky mě trochu šimralo v bříšku, ale byly to jen zaražený větry. Takže jsem připraven," hlásí Lumír Kudrna, který se od kolegy doktora neinspiroval. Právě na něho budeme stejně jako loni spoléhat. Proč také ne? "Čestmír" naposledy prohrál zápas někdy v říjnu a před rokem byl ve vyřazovací části neporazitelný. "Nebojím se, ale vím, že série skončit jednou musí. Otázka je, kdy..." pokračoval v rozhovoru pro web Cows Kudrna. I on bude zvědav, jak se povede do áčka navrátivšímu se Štěpánu Florišovi, který vyléčil těžkou nemoc. "To teda jo," doplnil gólman.

Soupeř se bude tradičně spoléhat na důraz v osobních soubojích, ale také na zkušenost a šikovnost jednotlivých hráčů. Linda, Šulc, Drak i další nám mohou dělat slušné problémy! Podobně jako gólman Turczyn, když bude mít den a my ne. Specifické jsou navíc i hřiště a celková atmosféra během zápasů. Když udržíme disciplínu a se všemi nástrahami se vypořádáme, jedině tak můžeme uspět!

Sestava na víkend:
Kudrna – Floriš, Hutla, Ješina, Káninský, Pavlík, Veverka – Bušta, Fišer, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Šilhart, Špaček, Vrkoč – Tučný, Zavadil.

Zbylé dvojice ve čtvrtfinále play off II. NHBL Střed tvoří Kolín – Hostivař, Spectrum- Ekonom a Kladno – Ďáblice. Série začínají na hřištích prvně jmenovaných.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

16.4.2009

Zápasy čtvrtfinále

1.zápas

Benátky - Cows

KEB Kladno B - Ďáblice

Kolín - Hostivař

Spectrum - Ekonom


2.zápas

Benátky - Cows

KEB Kladno B - Ďáblice

Kolín - Hostivař

Spectrum - Ekonom