South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Derby! Snad v něm favorit vyhraje...

Ty dva dorostenecké týmy se důvěrně znají. Vždyť ještě loni byly provázány v rámci spolupráce Cows s Hostivaří. Jenže teď je všechno jinak. Stojí proti sobě a utkají se o důležité body. Těch máme sice na kontě o celých čtrnáct více my, ale soupeře nehodláme v žádném případě podcenit. Ani při pohledu na skóre, v němž je po zápasech se všemi ostatními týmy rozdíl 65 branek!

Hostivař má ve svém kádru hned několik velmi šikovných hráčů a na ty se musíme zaměřit. Za zmínku stojí například Lupač, Šlechta, Skala, Sklář nebo i brankář Majerníček, jenž byl na kempu reprezentace U14! Jak vidno, velikášské řeči absolutně nejsou na místě ani za vědomí, že bychom měli přijít v plné sestavě s výjimkou Jakuba Beneše, který právě z mužstva našeho rivala před sezonou přišel. Má dlahu na ruce. "Tolik jsem se na souboj s kamarády těšil, bohužel to ale nejde," lituje překaženého nadstandardního souboje Bene. "Nechci slyšet žádné machrování a naopak jedině rád uvidím pořádný výkon, který nás dovede k šesti bodům. Jinak bude zle," říká před zápasy trenér David Kocián. V Malešicích budou v neděli k vidění opravdu zajímavé dva souboje!

Zbylé tři dvojice nalosovaných zápasů tvoří Chrudim s Heřmanovým Městcem, Jungle Fever s Kovem a Ďáblice s Habešovnou. Volno má Nové Strašecí.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

21.11.2008

Zápasy

9.kolo

Ďáblice - Habešovna

Ďáblice - Habešovna

Hostivař - Cows

Hostivař - Cows

Jungle Fever - Kovo

Jungle Fever - Kovo