South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Další silní dorostenci přijíždí do Malešic

10 zápasů, 7 výher, 3 porážky, 21 bodů - taková je bilance mladšího dorostu Nového Strašecí, který přijede prověřit naše vycházející hvězdy. Čekat lze podobné souboje jako s vedoucí Chrudimí, takže se budeme muset pořádně bránit, ovšem přehnaný strach určitě není na místě - zvláště když náš soupeř suverénnímu Jokeritu ve vzájemných soubojích nedal ani gól, zatímco my ano - 2. Všichni ovšem víme, že míček je kulatý a stát se může opravdu cokoliv.

Naše sestava je v tuto chvíli ve hvězdách, ale snad přijdou sešívaní hokejisté a všechny opory mladšího dorostu. Na druhý zápas by navíc měly být k dispozici i posily z extraligového Spektra. To vše zjistíme až na místě. "Už se nemůžu dočkat. Od dětí jsem si více než týden odpočinul a mám ohromnou chuť získat další body," tvrdí jeden z trojice trenérů David Kocián. "Já na ně mám pro změnu trochu pifku, trénovat se jim nechce a ještě pořád machří. Tak doufám, že budou aspoň po hřišti pořádně jezdit, nebo..." zdvihá varovný prst druhý kouč Lukáš Vrkoč.

Los aktuálního kola svedl dohromady ještě tyto dvojice: Habešovna - Heřmanův Městec, Jungle Fever - Chrudim a Kovo - Ďáblice. Volno má tentokrát Hostivař.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

30.10.2008

Zápasy

6.kolo

Cows - Nové Strašecí

Cows - Nové Strašecí

Habešovna - Ježci

Habešovna - Ježci

Jungle Fever - Chrudim

Jungle Fever - Chrudim

Kovo - Ďáblice

Kovo - Ďáblice