South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pozor, nový povrch přijíždí vyzkoušet Ekonom!

Mohla by to snad být i slavnost. Přes léto se v Malešicích máklo a výsledkem je zbrusu nový povrch (pro rejpaly – žádné oraniště, superhrboly atd.). A kdo jiný by jej kromě nás měl pokřtít? Přece poslední vítěz II. NHbL – Střed. Ano, prvním naším soupeřem na domácím hřišti, kde budou k vidění mj. i nové branky, je Ekonom Devils, tedy tým, který nám dal stopku v loňském semifinále.

Vzhledem k tomu, že se naplno rozběhly hokejové soutěže, nedá se předpokládat, že by v sestavě tradičního týmu figurovaly zvučné posily. Pepa Toma na hřišti ale skoro jistě bude a to je pro Ekonom klíčové. Guru Tomáš Peterka sice vyhrožoval postavením Michala Sivka, vzhledem k jeho zdravotním problémům, o nichž my dobře víme, je ale tato varianta spíše teoretická. A tak se bude muset spolehnout na úspěšnou partu kolem Vency Vokála.

Nedělní soupeř, Kert Park "B", nás na Palmovce přivítá nezvykle brzy ráno a je možné, že jeho soupisku vyztuží nějaké ty posily z áčka, jež si v sobotu odbyde obnovenou extraligovou premiéru. Ať už s nimi, nebo bez nich, můžeme jako vždy čekat hodně fyzicky náročný zápas a nějaké ty vtipné řeči.

Naše sestava na víkend není zrovna ideální, ale vymlouvat se na ní, jako to dělají jiné týmy, prostě nebudeme. Na hřišti se určitě neobjeví Lukáš Bušta, Ladislav Fišer, Štěpán Floriš, Jiří Holý, Ondřej Kapusta a minimálně na jeden zápas také ne Jan Tryzna, David Pavlík, Martin Sígl a Petr Štěpánik. Z toho vyplývá, že určitý a asi spíše dlouhý čas na hřišti stráví i naši nadějní "košíkáři". V brance bude v sobotu i neděli stát už ne úplně nový Lumír Kudrna.

Sestava na víkend:
Kudrna – Hutla, Pavlík (jen neděle), Štěpánik, Tryzna (jen sobota), Veverka – Červenka, Ješina, Musil, Pařízek, Petrášek, Sígl M. (jen sobota), Sígl P., Svrček, Vrkoč, Zavadil.
Trenér: Vlasák

V Praze se v sobotu kromě našeho sehrají ještě tyto tři duely: Ďáblice – Kert "B", Spectrum – Ďáblové "B" a Hostivař – Kovo "B". Na Kladně přivítá KEB "B" Rakovník a KEB SD Kolín. Do Benátek míří Hell Benders. Nedělní program se s výjimkou zápasů Kolín – KEB "B" a Rakovník – Spectrum odehraje na Palmovce v tomto pořadí: Hell Benders – KEB SD, Kovo "B" – Benátky, Ekonom – Hostivař a Ďáblové "B" – Ďáblice.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

11.9.2008

Zápasy

2.kolo

Benátky - Benders

Cows - Ekonom

Ďáblice - Kert Park B

Hostivař - Kovo B

KEB Kladno B - Rakovník

KEB Kladno SD - Kolín

Spectrum - Ďáblové B


3.kolo

Benders - KEB Kladno SD

Ekonom - Hostivař

Kert Park B - Cows

Kolín - KEB Kladno B

Kovo B - Benátky

Rakovník - Spectrum