South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Na áčko čekají Ďáblové B

Série vítězství v měsíci listopadu nás posunula do klidného středu tabulky, ale my bychom jako správně nenažrané krávy chtěli ještě dál. V sobotu odpoledne nás na Palmovce čekají Ďáblové Praha B, což je nevyzpytatelný tým, který doposud v sezoně nemá oslnivé výsledky. S výkony už je to lepší, protože většinu zápasů prohráli "Faltovi hoši" maximálně o dva góly a to je třeba vzít v potaz!

Stačí si vzpomenout na utrpěné vítězství 1:0 ze čtvrtého kola aktuální sezony, které zajistil čtyři a půl minuty před koncem ranou od modré Pavel Veverka, a máme osypky. Naše zápasová soupiska čítala v září 16 hráčů do pole, což se na sto procent opakovat nebude. Zase jsou zde zaměstnání, hokejové povinnosti a další překážky, které musíme překonat. Za to ale přijede po pohárovém utkání v Plzni hvězdný univerzál a šmelič Jan Denis! "Uvidím, jak bude Deny vypadat. Jestli dobře, možná ho párkrát pustím na hřiště," říká před víkendem nový asistent trenéra Cows Lukáš Pařízek, kterému jde v poslední době náramně k duhu spolupráce s Martinem Síglem. "Vypadá to, jako by měl na helmě radar a s jeho pomocí mi adresoval přesné pasy. Škoda, že jsem takové kopýtko a proměním jen desetinu šancí," lituje zmařených příležitostí sympaťák a nejlepší střelec týmu "Poříz". Nutno dodat, že v mužstvu jsou mnohem větší spalovači s vyššími čísly na dresech, než je jeho třiadvacítka. Poslední podzimní utkání absolvuje gólman Pavel Pech. Pak se bude moci věnovat opět milované astrologii a záchraně světové burzy.

Sestava na víkend:
Pech - Bušta, Holý, Hutla, Veverka - Červenka, Denis, Musil, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Špaček, Vrkoč, Zavadil.

II. NHbL má o víkendu na programu jen jedno kolo. Ve zbylých zápasech se v sobotu utkají Rakovník s Ďáblicemi, KEB Kladno B s KEBem Kladno SD, Ekonom s Benátkami, Kert s Hostivaří a Kovo B s Hell Benders, v neděli pak završí účet souboj vedoucího Kolína se Spectrem.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

27.11.2008

Zápasy

16.kolo

Spectrum - Rakovník


17.kolo

Ďáblové B - Cows

Ekonom - Benátky

KEB Kladno B - KEB Kladno SD

Kert Park B - Hostivař

Kolín - Spectrum

Kovo B - Benders

Rakovník - Ďáblice