South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Startujeme s Kovem "B"

Na samotný úvod sezony je vždy těžké psát něco o konkrétním soupeři. V případě Kova"B" je všechno ještě těžší, protože ten kdo nezná detailní informace, vlastně ani nemůže vědět, o jaký tým jde. Však on by Kuncák vše dobře vysvětlil, ale podle veřejných zdrojů dovolenkuje, a tak si aspoň budeme myslet, že jde o tým, jenž má na svých (ne)stárnoucích bedrech právě on.

Mužstvo, které nás v neděli na Palmovce přivítá, se po minulé sezoně rozdělilo a někteří hráči nyní působí v Aviru, což bylo loni ještě céčko Kova. Uvidíme tedy, kdo se proti nám o víkendu postaví. My v nejsilnější sestavě sice nebudeme, i tak ale budeme chtít do sezony vstoupit úspěšně. V brance bude stát zbrusu nový Lumír Kudrna. Za prvé hubený až vyzáblý a za druhé s novými kusy výstroje. Je otázkou, co bude předvádět tento drzý mládenec, který nám jednou všem bude opravovat zubní kazy. Před ním bude vyčnívat v průměru stokilová obrana. Nevěříte? Lungren přinese váhu a věřte, že se na ten průměr při výšce našich zadáků dostaneme. Vždyť všichni už mají dobré základy. V ofenzivě se z devítky hráčů představí hned dva teenageři s košíky, kteří ovšem už budou mít v nohách ranní zápas za naše nové béčko (aby jich bylo dost) podobně jako Libor Zavadil. Nic nemůže být jednoduché.

Doufejme proto, že našim dovolenkářům, trestancům a dalším absentérům budeme moci poslat dobrou zprávu. Nejlépe tříbodovou.

Sestava na víkend:
Kudrna – Hutla, Pavlík, Štěpánik, Tryzna, Veverka – Bušta, Červenka, Ješina, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Vrkoč, Zavadil.
Trenér: Vlasák

Úvodní kolo II. NHbL – Střed má na programu samozřejmě i dalších 6 zápasů. Nováčci Hell Benders přivítají na Palmovce HBC Hostivař a na témže místě se v průběhu neděle utkají ještě Ekonom s Ďáblicemi, Ďáblové B s KEBem B a Kert B se Spectrem. Na výlet do Rakovníku jede loňský finalista z Kolína a první zkušenosti ze soutěže mužů nasbírá v Benátkách dorost KEBu.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

5.9.2008

Zápasy

1.kolo

Benátky - KEB Kladno SD

Benders - Hostivař

Ďáblové B - KEB Kladno B

Ekonom - Ďáblice

Kert Park B - Spectrum

Kovo B - Cows

Rakovník - Kolín