South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Odhalujeme karty... a není to žádná sláva!

Střídavé starty skončily a my si, podobně jako minulý rok, musíme v jarní části sezony vystačit s tím, co máme na soupisce kmenového. Anebo aspoň mladého, i když vedení klubu ještě do poslední chvíle jedná o jedné významné posile, kterou podobně jako bafuňáři fotbalové Sparty zatím neodtajní. Sumasumárum to nyní dělá čtyři kompletní řady - 2 brankáři, 8 obránců a 12 útočníků (+ 4 žolíci).

Brankáři - tady se nic nemění, spoléhat opět budeme na dvojici Lumír Kudrna - Pavel Pech, která v závěru podzimu ukázala slušnou formu. O tom, jaké výkony podají tito dva hoši během jara, můžeme zatím jen spekulovat. Pechy s námi absolvoval dva tréninky a na nich se forma nepozná. Lůma údajně trénuje s národkovou Třemošnou, ale hlavně studuje. A chlastá. Inu, uvidíme. Střídavý start skončil Štěpánu Čermákovi.
Obránci - v defenzivní vozbě našeho týmu došlo k třem novinkám. Za prvé je připraven opět zasáhnout do hry populární Petr "Lungren" Štěpánik, ale jen v případě nouze, jak sám říká. Za druhé se na hřiště vrací Štěpán Floriš po prodělané borelióze, avšak ten bude získávat hokejbalové ostruhy nejprve v béčku, s nímž je spjata třetí zpráva. Ano, do A týmu byl pro jaro nominován zkušený Petr Káninský. Počítat už nemůžeme s Janem Tryznou.
Útočníci - největší odliv hráčů bude cítit právě v ofenzivě. Od začátku roku 2009 už za nás nemůžou hrát Jan Denis, Michael Petrášek a Pavel Kormunda, kteří budou plnit povinnosti v kmenových týmech Ústí nad Labem, Hokejce, resp. v Letohradu. Ze střídavých startů nám tak v kádru zbyli Ladislav Fišer a Ondřej Kapusta - o něm ovšem nikdo opět nic neví. Návrat do sestavy hlásí Jan "Piňďa" Šilhart, jenž se nečekaně vrátil z jobu v Anglii. Prý se tam naučil ještě lépe miliskovat se soupeři.

Soupiska pro jaro:
Brankáři - Kudrna, Pech.
Obránci - Floriš, Holý, Hutla, Ješina, Káninský, Pavlík, Štěpánik, Veverka.
Útočníci - Bušta, Červenka, Fišer, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček,
Šilhart, Špaček, Tučný, Vrkoč, Zavadil.
Žolíci - Dobrý, Kapusta, Musil, Novotný.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

16.2.2009