South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Soupeři pozor, tady je náš kádr!

Možná jako první, možná ne, odkrýváme karty se jmény hráčů, kteří se objeví na soupisce v sezoně 2008/09, která bude druhou ve II. NHbL skupina Střed. Loňské překvapivé čtvrté místo je zavazující, a tak se vedení Cows snažilo udržet úspěšné mužstvo pohromadě, i když je jasné, že se určitým ztrátám neubránilo. I tak by mohla být síla týmu podobná, ne-li ještě o trochu lepší díky rýsujícímu se překvapení, které jako jediné necháme jako tajemství.

V dresu Krav se v novém ročníku určitě neobjeví Ondřej Kapusta. Vítěz kanadského bodování Pražské ligy je zřejmě nezvěstný, dost možná v cizině a sezonu vynechává. Na podzim rovněž nebudeme moci počítat s Ladislavem Fišerem, který se snad dostane do kádru prvoligových Berounských Medvědů. Pro jaro a zejména play off, kdy se mu program uvolní, se ale ve černobílých barvách na střídavý start už jako kmenový hráč Keltů Nižbor ukáže. Dalším škrtem je absence Marka Tymeše, jenž řeší osobní problémy, avšak i zde věříme, že odchod není definitivní. Pak jsou zde dva váhaví střelci – Petr Štěpánik a Jaroslav Špaček. Oba se rozhodnou na poslední chvíli, zda si kariéru prodlouží. Úspěch z minulé sezony a zbrusu nový povrch v Malešicích s pouhými pěti výjezdy mimo Prahu je však lákavý.

Založení béčka s sebou nese další souvislosti. Do tohoto kádru jako guru přechází gólman Petr Šroubek a na jeho soupisku budou zapsáni ještě Libor Zavadil a Filip Ješina, kteří ovšem budou trávit podstatný čas i s elitním výběrem Krav.

Nových tváří se v našem dresu mnoho neukáže, ale těch staronových, jejichž hostování a střídavé starty pro další rok či půl rok jsou podepsány, není málo. Štěpán Čermák a Jan Tryzna z Vyprahla patří k tradičním posilám pro nabitější podzim, podruhé se na stejné období pokusí tvořit hru i Michael Petrášek z Hokejky. Novinkou v této formě působení v Cows je osoba Jana Denise, jenž už ovšem pomáhal týmu dříve. Nyní se vrací jako extraligový hráč Ústí nad Labem. Posledním, pátým, střídavým startem je ono překvapení, jež odhalíme později. Hostování bylo díky oboustranné spokojenosti o další rok prodlouženo dvojici Pavel Pech a David Pavlík. V zápasech jistě dostanou šanci i dorostenci Matěj Červenka s Janem Musilem. Dohromady to tedy vypadá minimálně na 21 hráčů v poli a 3-4 gólmany podle aktuální potřeby. Vše bude kočírovat opět Jiří Vlasák s pomocí Lukáše Vrkoče, který (snad dočasně) nahradí původně zamýšleného druhého kouče Marka Tymeše.

Kádr A-týmu pro sezonu 2008/09
Brankáři ( 4 ): Čermák, Kudrna, Pech, Vlasák.
Obránci ( 8 ): Floriš, Holý, Hutla, Ješina (B), Pavlík, Tryzna, Veverka, Zavadil (B).
Útočníci ( 14 ): Bušta, Červenka (MD), Denis, Dobrý, Fišer, Musil (MD), Pařízek, Petrášek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Tučný, Vrkoč a Žolík (překvapení).
Nerozhodní ( 2 ): Špaček (útočník), Štěpánik (obránce).

Pozn.: Více informací o jednotlivých hráčích najdete v jejich profilech.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

19.8.2008