South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2008 / 2009
A-tým| B-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Základní část za námi

O minulém víkendu zazněl naposledy hvizd rozhodčích v základní části II. NHbL Střed. Až v posledním kole se rozhodovalo o posledním postupujícím do vyřazovacích bojů. Na dálku si to rozdala rezerva Kertu a rezerva Kova. A obě prohrály Smailík. Kert nestačil na KEB Kladno B (3 : 6) a Kovo zase na Ďáblice (0 : 6). Protože měl Kert Park o jeden bodík více už před víkendovým programem, radovali se nakonec z postupu jeho hráči. Na první místo tabulky se vysokou výhrou (10 : 1) nad Ďábly B vyšvihli kolínští. Do té doby vedoucí Spectrum totiž zaváhalo proti na jaře malinko tápajícímu Ekonomu (1 : 2) a odsoudilo se na druhou příčku. Benátky si výhrou (3 : 1) nad Hostivaří zajistily třetí pozici a starší dorost KEBu Kladno se díky remíze (4 : 4) s Rakovníkem v konečné tabulce umístil na dvanáctém místě. Hell Benders podlehli Cows (2 : 3) a zakončili tak svou první sezónu ve druhé národce na posledním místě (to, že budou na samé chvostu ovšem bylo bohužel Smailík jasné už před víkendem).

Konečná tabulka II. NHbL, tak pomalu, ale jistě získává svou finálovou podobu. Jedenácté skončilo TJ Kovo Praha B. Dvánáctou příčku obsadil starší dorost KEBu Kladno, předposlední místo obsadila záloha Ďáblů a poslední pozice zbyla na nováčka Hell Benders.

Prvních šest týmů automaticky postupuje do čtvrtfinále a bude mít nasledující dva víkendy volno. Z těchto šesti týmů jsou už známé dvě dvojice. Třetí Benátky si o postup zahrají proti Cows a čtvrtý KEB Kladno B změří síly s pátou Bohemií Ďáblice. Kolín a Spectrum si musí na soupeře počkat dokud neskončí osmifinále mezi Ekonomem s Kertem a Hostivaří s Rakovníkem.

V pravém sloupci jsou výsledky posledního 26. kola.

Petr.27


Copyright © South Park Cows

Vloženo

2.4.2009

Zápasy

26.kolo

Benátky - Hostivař

3 : 1 

Benders - Cows

2 : 3 

Ďáblové B - Kolín

1 : 10 

Ekonom - Spectrum

2 : 1 

KEB Kladno SD - Rakovník

4 : 4 

Kert Park B - KEB Kladno B

3 : 6 

Kovo B - Ďáblice

0 : 6