I. 10:30 H 22 - Vokál Václav 10´ Nesportovní chování
II. 12:19 D 93 - Holý Jiří Sekání
III. 2:11 D 55 - Dobrý Lukáš Sekání
III. 3:30 D - Zdržování hry

Konec sezóny, není se ale zač stydět

Naše čtvrteční výhra "zkazila" hráčům obou týmů víkend, protože znamenala stav 1 : 2 na zápasy a tudíž nutnost odehrát čtvrté semifinále. Do naší branky nastoupil Pavel Pech a dále jsme měli k dispozici tři kompletní řady a dva náhradníky. Ekonomové museli řešit menší komplikace s obránci. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Byli jsme aktivnější, míček jsme měli více na svých holích a také jsme měli daleko více šancí. Bohužel se nám nepovedlo vstřelit rychlou branku, jako v předešlých utkáních. Ve čtvrté minutě se dostal do hry Ekonom při našem vyloučení. Soupeř měl celou sérii opravdu smrtící přesilové hry a v sobotu to jen potvrzoval. Nicméně jsme se ubránili a přebrali jsme zase aktivitu. Obrany obou týmů vedené muži v maskách, byly pozorné a za brankovou čáru nebyl vpuštěn ani jeden střelecký pokus.

Druhou část jsme začali také dobře, jenže pak přišla série našich vyloučení, při kterých jsme se opravdu jen bránili. Díky štěstí a výborným zákrokům našeho gólmana jsme tlak soupeře přestáli. Bohužel oslabení nám ubírala síly a tím pádem jsme hráli hůře i v plném počtu. Ani v této třetině se diváci branky nedočkali. Do třetího dějství se tedy šlo za nerozhodného stavu 0 : 0.

I třetí patnáctiminutovka skončila bez branek. My i soupeř jsme se hlavně snažili nedostat branku. Všem bylo jasné, že toto utkání bude pravděpodobně o jednom gólu. Když už obrany udělaly chybu, tak ji napravili pozorní gólmani nebo dopomohla konstrukce branky. Těsně před koncem jsme měli možnost přesilové hry, ale nepovedlo se nám rozhodnout v základním čase.

V prodloužení byla hra ještě opatrnější než v předchozích částech. Hrálo se hlavně ve středním pásmu nebo v rozích hřiště. Střel bylo pomálu. My mohli rozhodnout v první půlce prodloužení. To ale střelu, která přišla po přihrávce zpoza brány, s notnou dávkou štěstí vytáhl Tomáš Peterka mimo tři tyče. Ani jednou se nevlnila síť a zápas tak dospěl do samostatných nájezdů. Formy brankářů v tomto utkání neslibovaly gólové hody a ty ani nepřišly. Prvních deset exekutorů gólově zklamalo. Až v šesté sérii se prosadil přesně umístěnou střelou Jan Durák. Nám se nepodařilo srovnat a museli jsme se tak dívat na radujícího se soupeře, který byl o ten jeden nájezd prostě lepší.

Bohužel jsme prohráli a sezóna nám tak skončila. Není se ale zač stydět. V play-off jsme si ostudu neuřízli (až tedy na první nepovedený semifinálový zápas). Konečné čtvrté místo je určitě úspěchem. Soupeři přejeme hodně štěstí ve finále, my můžeme s klidem oslavit výsledek sezóny 2007/2008...