II. 11:15 D 17 - Toma Josef 13 - Slížek Ladislav 9 - Kučera David
III. 9:00 D 27 - Novotný Jiří 22 - Vokál Václav -

I. 9:27 H 24 - Hutla Petr Nedovolené bránění
III. 7:20 H 63 - Fišer Ladislav Držení
III. 10:30 D 32 - Havel Stanislav Vražení na hrazení
III. 11:31 H 24 - Hutla Petr Nedovolené bránění

Druhá semifinálová prohra

V neděli jsme nastoupili k druhému semifinálovému boji s odhodláním odčinit ostudu z předchozího střetnutí. Do sestavy se vrátili absentéři ze soboty, ale vypadli z ní díky zraněním dva hráči. Od úvodního vhazování bylo vidět, že rozhodně nechceme připustit podobný vývoj jako v prvním zápase. Hráli jsme aktivněji, napadali, chodili do soubojů, kombinovali, vytvářeli si šance. Hodně nám k tomu pomohl rychlý gól Lukáše Vrkoče, který se v první minutě s míčkem za modrou čárou prostě nemazal, vypálil ho z první a Tomáš Peterka v brance Ekonomu nestihl zasáhnout. Soupeř se dostával také do šancí, ale dovolím si tvrdit, že větší gólovky jsme měli my. Nicméně žádný další střelec se již nenašel a tak po patnácti minutách byl stav 0 : 1.

I úvod druhé třetiny byl z naší strany dobrý. Byli jsme aktivnější a vytvářeli si více šancí. Dokonce jsme vstřelili druhý gól, který ale nebyl uznán, protože byl podle rozhodnutí sudích dosažen rukou (podle mě, jakožto toho kdo "střílel" Smailík, to bylo šaftem). Nedalo se nic dělat. Spálili jsme další velice dobré možnosti, trochu jsme polevili v obezřetnosti a ve dvanácté minutě jsme Ekonomu darovali vyrovnání. Naprosto nepochopitelně jsme nedokázali dostat míček z obranného pásma, ačkoliv jsme ho měli na holích, soupeř se ho zmocnil a Josef Toma vyrovnal. Začínalo se tedy od začátku. Tentokrát již ovšem o něco opatrněji.

Poslední třetina byla z naší strany nejméně povedená. Nebyla vyloženě špatná, ale bohužel neúspěšná. Branku jsme nedali a naopak jsme v jednom z oslabení lovili míček ze sítě. Po buly vystřelil pohotově Jiří Novotný a problém byl na světě. Naděje nám svitla, když jsme dostali příležitost také si zahrát v početní převaze. O tu jsme ale po minutě zase přišli. Po návratu našeho hráče z trestné lavice už zbývalo poměrně málo času, přesto jsme se pokusili o power-play. V ní si však hráči soupeře počínali zkušeně a k ničemu nás nepustili.

Rozhodně jsme v tomto utkání hráli lépe než v tom sobotním (asi tak o 100%). Bohužel to nestačilo na vítězství. V sérii tak prohráváme 0 : 2 a teď nás čeká utkání na domácí půdě. Doufejme, že se nám v Malešicích povede lépe než na Palmovce.