II. 8:28 D 9 - Kučera David 22 - Vokál Václav -
III. 5:02 D 77 - Majdl Tomáš 22 - Vokál Václav 9 - Kučera David
III. 14:24 D 22 - Vokál Václav 27 - Novotný Jiří 15 - Hůlka Jan

III. 5:02 H 10 - Floriš Štěpán 10´ Nesportovní chování
III. 10:31 D 68 - Durák Jan Vražení na hrazení
III. 11:58 H 5 - Pavlík David Držení hole

Naprosto trapný výkon

V prvním semifinálovém souboji jsme měli za soupeře Ekonom Devils, útočně laděné mužstvo, se spoustou výborných hráčů v kádru. Naše sestava nebyla úplně optimální, ale i tak jsme mohli ukázat mnohem více než jsme v sobotní podvečer předvedli. Ale postupně. Již rozcvička dávala tušit jakousi lenost a nechuť běhat. Nicméně úvod nebyl z naší strany tak špatný. Ve třetí minutě si zpoza brány vyběhl Ladislav Fišer a poslal nás do vedení. Co víc si přát, že? Jenže již minutu poté jsme zaspali a Petr Culka vyrovnal. Postupně od této chvíle se náš výkon zhoršoval. Nedokázali jsme přinutit svá těla něco dělat. Všude jsme byli pozdě, prohrávali jsme se osobní souboje, stříleli jsme jen z dálky. Zápasem jsme zkrátka nějak nežili. Na začátku třinácté minuty šel soupeř zásluhou Josefa Tomy do vedení.

Druhá část byla z naší strany stejně špatná jako větší část té první. Za pasivitu jsme byli právem trestáni. V šesté minutě zvýšil náskok Ekonomu Václav Vokál a v deváté minutě David Kučera. My nebyli schopni nic kloudného vymyslet, natož zahrát. Předváděli jsme takový "chodící" hokejbal. Po třiceti minutách jsme tedy prohrávali 4 : 1.

Poslední dějství přineslo z naší strany přeci jen jakési zlepšení. Alespoň už na někom byla vidět snaha hrát. I tak jsme ale inkasovali dvakrát jako v předchozích částech. Nejprve nás zaskočil obloučkem Tomáš Majdl a poté uzavřel účet utkání Václav Vokál. My se ke střelbě dostávali spíše z větší vzdálenosti a tyto naše pokusy si Tomáš Peterka pohlídal.

Velice špatný výkon z naší strany nebyl hodný semifinále II. NHbL. Nic jiného než prohrát jsme si nezasloužili. Co se dělo nikdo z nás netuší, bojovnost a nasazení ze čtvrtfinále bylo na míle daleko. Takto hrát a být na hřišti (jak někdo trefně poznamenal) za šašky bychom už nechtěli. Nezbývá než se z této prohry poučit a pokusit se napravit reputaci v dalších zápasech.