II. 6:02 D 63 - Fišer Ladislav Nedovolené bránění
II. 10:38 D 5 - Pavlík David Nedovolené bránění
II. 14:38 H 14 - Podzimek Jiří Vysoká hůl
III. 6:07 D 24 - Hutla Petr Nedovolené bránění
III. 9:09 H 11 - Moščič Martin Vražení na hrazení
III. 10:14 D 9 - Sígl Martin Držení
III. 14:04 D 81 - Svrček Martin Hákování
P 1:45 H 14 - Podzimek Jiří Sekání

Jsme tam!!!

Neděle 11:00 Malešice, čtvrtý zápas čtvrtfinále play-off II. NHbL mezi Killers Litoměřice a South Park Cows. Někdo by řekl, že nám počasí přálo, ja bych oponoval tím že bylo "neslušný výraz" vedro. V tomto utkání Litoměřičtí museli, my mohli. Z toho jasně vyplynul obraz hry. Soupeř se snažil nás tlačit a zavřít u nás v pásmu. My se snažili pozorně bránit a nechat Killers střílet jen z větší vzdálenosti. To se nám vedlo. Díky tomu a Lumíru Kudrnovi v naší svatyni (podal opět vynikající výkon) jsme neinkasovali. Ano aktivita byla na holích soupeře, měl více šancí, ale po první části jsme vedli my. V poslední minutě jsme hráli při oslabení buly v útočném pásmu. Lukáš Pařízek si ji vyhrál pro sebe, prosmýkl se až před branku Jana Štembery a mezi betony zavěsil.

Celá druhá třetina byla ve znamení přesilovek a oslabení. Občas jsme se až divili jestli náhodou nehrajeme bezkontaktní florbal (nic proti tomuto sportu). V play-off se má hrát trochu tvrději a důrazněji než v základní části, ale rozhodčí vylučoval za vše (ano jen jeden z nich). Killers přesilovky umí a v nich nás také výrazně přehrávali. Se štěstím jsme všechna oslabení přežili. My také měli několikrát početní převahu, ale vedlo se nám stejně jako soupeři. Po dvou odehraných částech tak na tabuli svítil stav 1 : 0 v náš prospěch.

Třetí třetina byla stejná jako ta druhá. Opět hodně vyloučení a z toho plynoucí přesilové hry. Litoměřičtí měli navrch, tlačili nás, ale bránili jsme se zdatně. To ovšem neplatilo o deváté minutě. Právě po jednom vyloučení jsme se nedokázali seskupit v obraně, nechali před modrou volného Martina Chvojku a ten přesně umístěnou ranou vyrovnal. Ať chceme nebo ne, vyrovnání to bylo zasloužené. Konec třetiny jsme hráli také v oslabení, soupeř se snažil rozhodnout ještě před prodloužením, ale díkybohu se mu to nepovedlo.

Nastavený čas byl spíše trestem pro všechny hráče. Sil už opravdu mnoho nebylo. Nebezbečnými situacemi se to jen hemžilo, ale všechny končily buď mimo hřiště, mimo branku nebo v náručí gólmanů. Druhou část prodloužení jsme plánovali dohrát jen na dvě lajny, naštěstí nás nečekalo již přiliš mnoho minut. V sedmé minutě jsme napadali soupeře v jeho útočném pásmu. Z klubka hráčů se dostal míček ke kruhům (pravděpodobně ho tam prostrčil Pavel Veverka). Petr Sígl se odpoutal od mantinelu, míček doběhl a střelou k tyči ukončil sérii. Na naší střídačce propukla obrovská radost na střídačce Killers zavládl smutek.

V zápase jsme se hlavně bránili, samozřejmě hodně to mají na svědomí vyloučení, a až na jednu výjimku úspěšně. V prodloužení se k nám přiklonilo štěstíčko (opět velký dík) a zápas jsme vyhráli. Celou sérii jsme hráli jako tým, každý přispěl svým dílem a z postupu máme sakra radost Smailík. Jsme tam!!!