II. 14:17 H 23 - Růžička Jaroslav 69 - Kukla Jiří 19 - Hrnčíř Petr
III. 6:22 H 95 - Strouhla Miroslav 66 - Dušek Zdeněk 27 - Balák Pavel
III. 11:44 D 79 - Fišer Ladislav 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 14:01 H 39 - Tylle Jakub 89 - Bureš Michal -

I. 2:22 H 69 - Kukla Jiří Vysoká hůl
I. 9:13 H 55 - Janovský Petr Držení
II. 12:37 D 24 - Hutla Petr Držení

Prohra v posledním utkání základní části

V sobotu v šestnáct hodin jsme přivítali v Malešicích SK Bohemii Ďáblice. Ďáblickým šlo o místo v první čtyřce nám defacto jen o to, zda do play-off půjdeme ze sedmého nebo osmého místa. Dali jsme tak volno několika hráčům základního kádru, aby doléčili svá zranění a vyřídili si svoje pracovní nebo soukromé záležitosti. Cíl byl jednoznačný. Být kompletní na play-off. Naší sestavu tak doplnili junioři. Bohužel to, že jsme "nemuseli" hrát a také částečně slepovaná sestava, mělo za následek velice špatný vstup do zápasu. Celou první část jsme byli méně aktivním týmem. Na bránu soupeře jsme vystřelili jen třikrát a to jsme měli k dispozici dvě přesilové hry. Soupeř střílel více, ale Lumíra Kudrnu v naší brance nepřekonal. Stav byl tak po prvních patnácti minutách 0 : 0.

Druhá třetina byl přeci jen z naší strany lepší. Hned v úvodu se s přispěním lehké teče bránícího hráče trefil Martin Svrček a poslal nás do vedení. I přes vedoucí gól jsme ale stále nehráli úplně naší hru. Ďábličtí ohrožovali naší branku častěji než my jejich. Ve třinácté minutě jsme hráli jediné oslabení v utkání a naneštěstí jsme v něm inkasovali. Po kombinaci soupeře trefil Jaroslav Růžička nohu našeho obránce a od ní se míček odrazil do branky. Další změna skóre už nepřišla, ačkoliv se tak mohlo stát těsně před úplným koncem, který jsme trochu vypustili.

První polovina posledního dějství byla obdobná druhé části. Ani jeden tým se nikam extra nehnal, takže šancí bylo poskrovnu. Nicméně v čase 6:22 rozvlnil Jaroslav Strouhal síťku za naším brankářem a my najednou prohrávali. To nás donutilo stáhnout sestavu jen na dvě pětky. Díky tomuto kroku jsme přebrali v utkání aktivitu a začali konečně trochu hrát. Malinko jsme hru otevřeli, což je pochopitelné. Branku jsme nedokázali vsítit. Naopak jsme v jedenácté minutě inkasovali potřetí, tentokrát z hole Michala Bureše. I tak jsme se snažili útočit a vyrovnat. Ve dvanácté minutě jsme vyhráli v obranném pásmu ideálně buly a Ladislav Fišer se nekompromisní střelou trefil přesně do šibenice - 2 : 3. Pokusili jsme se o power-play jenže v ní jsme ztratili míček a dostali gól do prázdné brány (Jakub Tylle). I tak jsme se ještě jednou pokusili o hru bez brankáře, ale nebylo to k ničemu.

Slabší výkon v zápase nás stál první jarní body na domácím hřišti. Vědu z této porážky ale neděláme. Play-off je přeci jen něco jiného. Snad budeme kompletní a Litoměřicím se pokusíme být zdatným soupeřem. Rozhodně jim nechceme nechat nic zadarmo.