I. 1:41 H 23 - Pařízek Lukáš 11 - Tymeš Marek -
I. 4:49 H 27 - Sígl Petr 11 - Tymeš Marek -
I. 6:35 H 11 - Tymeš Marek 23 - Pařízek Lukáš -

III. 10:18 D 3 - Fabián Michal Nedovolené bránění
III. 13:11 D 3 - Fabián Michal Hrubost
III. 13:11 D 4 - Bystr Přemysl Hrubost
III. 13:11 H 63 - Dobrý Lukáš Hrubost

Výhra nad Ďábly

Je to skoro až trapné zmiňovat, ale vždy když jsme letos hráli s Ďábly (ať už v lize nebo v poháru), tak lilo jako z konve. Dnes tomu nebylo jinak. Hezký aprílový deštík nás v šest přivítal na pražské Palmovce a spolu s ním domácí tým. K zápasu se nás sešlo sedmnáct lidí do pole, což je asi letošní rekord. Hráli jsme tedy na tři kompletní řady a ještě jsme měli připravené dva hráče jako zálohu. Celá první třetina byla v naší režii. Ve druhé minutě dorazil do odkryté branky míček Lukáše Pařízek a poslal nás rychle do vedení. To bylo samozřejmě dobře, protože jsme se netahali o první gól. V páté minutě se od tyčky odrazil míček na šaft Petra Sígla a od něj doputoval až za brankovou čáru. Třetí střídaní druhého útoku skončilo třetí brankou. V sedmé minutě si po buly počkal, zamířil a přesně trefil Marek Tymeš. V deváté minutě napráhl na modré Lukáš Vrkoč a jeho projektil skončil až v bráně. Nadále jsme pokračovali v aktivní hře a soupeře příliš do šancí nepouštěli. Další gól nepadl a první třetina tak skončila 0 : 4.

Jak jsme hráli v první části dobře tak jsme ve druhé příliš neoslňovali. Nejprve nás trochu přibrzdilo vyloučení a pak jsme se přizpůsobili hře soupeře. Ďáblů bylo málo, ale rozhodně nebyli méně důrazní nebo pomalejší. Zkrátka jsme nedokázali využít skoro dvounásobnou početní převahu. Příliš jsme se nedostávali na dostřel branky soupeře a když, tak jsme míjeli. Stav se tedy neměnil.

Poslední třetina byla stejná jako ta prostřední až na posledních pět minut. V těch jsme se zase zlepšili, vytvořili si několik šancí a navíc jsme hráli přesilovky. Bohužel i 100% příležitosti jsme nevyužili a branku jsme tedy již nepřidali. Ďáblové se také netrefili a tak mohl Pavel Pech "oslavit" shutout.

První třetina rozhodla o celém utkání. Čtyři branky pro nás byl dostatečný náskok, který jsme si podrželi až do konce. Prostřední část jsme hráli špatně, ale nevymstilo se nám to. Díkybohu jsme zvítězili, připsali si další tři body a podle propočtů a výsledků ostatních utkáních by to mělo znamenat, že jsme v play-off. KEB C má stejně bodů jako my, ale už nehraje a my máme lepší vzájemné zápasy. S Benátkami, které mohou mít stejně bodů jako my a KEB C máme bilanci také lepší.