II. 4:42 H 32 - Havel Stanislav 15 - Hůlka Jan 68 - Durák Jan

I. 6:22 H 75 - Hammeršmíd Kamil Podražení
II. 3:47 D 39 - Štěpáník Petr Zdvižení míčku rukou z hrací plochy
III. 4:10 H 54 - Procházka Jan I. Podražení
III. 7:36 H 15 - Hůlka Jan Podražení

Důležitá výhra

Play-off se blíží a my jsme potřebovali nutně získat body, abychom si udrželi šanci se do něj dostat. Čekal nás ale nelehký úkol - porazit třetí Ekonom. Vstup do zápasu jsme neměli ideální. Zaprvé jsme v úvodních vteřinách byli u všeho později a zadruhé jsme hned v první minutě šli za katr. Z následné přesilovky jsme inkasovali po střele Jana Duráka od modré čáry. Naštěstí nás tato branka nepoložila a postupně jsme zlepšovali svůj výkon. Po třech minutách jsme se dočkali vyrovnaní. Před brankou se nejlépe zorientoval Martin Sígl a jednoruč zasunul míček mezi nohy Tomáše Peterky. Byli jsme o něco aktivnější a gólově jsme to potvrdili v přesilové hře, když přízemní střelou strhl skóre utkání na naší stranu Petr Štěpáník. Měli jsme i několik další šancí, ale nevyužili jsme je a stejně tak se vedlo soupeři, který hrozil nebezpečnými výpady a rychlým přechodem do útoku.

Ve druhé části se pokračovalo ve vyrovnaném souboji, jednou jsme měli navrch my, pak zase chvíli Ekonom. Ve čtvrté minutě jsme se nechali zbytečně vyloučit za zdivžení míčku rukou z hrací plochy a opět jsme byli potrestáni. U mantinelu jsme nepokryli Stanislava Havla a ten propálil vše co mu stálo v cestě - 2 : 2. Po tomto gólu zavřeli oba brankáři na delší dobu své svatyně. Příležitostí na obou stranách bylo dost, ale ukazatel stavu se neměnil.

Ve stejném duchu se pokračovalo i v poslední třetině. Vyrovnaný zápas, hodně šancí, souboje a žadný gól. Už to vypadalo, že střetnutí spěje k nájezdům, když v jedenácté minutě udělala první lajna svým důrazem před brankou zmatek, ze kterého vydoloval míček Lukáš Vrkoč a zavěsil. Upnuli jsme se k obranné hře, protože jsme opravdu potřebovali vyhrát, a díky tomu, štěstí a Pavlu Pechovi v naší bráně jsme neinkasovali ani v power-play soupeře. Naopak do prázdné branky necelou minutu před koncem přidal čtvrtý gól Lukáš Pařízek.

Vyrovnané utkání jsme dotáhli do vítězného konce, což se nám letos moc nedaří, a získali jsme opravdu důležité tři body (hlavně s přihlédnutím k tomu, že náš největší soupeř o postupové místo KEB Kladno C vyhrál v Litoměřicích).