III. 8:46 D 3 - Bášti L. 19 - Skořepa P. 36 - Prokop J.
III. 10:14 D 35 - Miška D. 91 - Švec M. -

I. 3:16 H 10 - Floriš Štěpán Nedovolené bránění
I. 7:12 D 3 - Bášti L. Nedovolené bránění
II. 14:46 D 7 - Šupík E. Vysoká hůl
III. 0:05 H 5 - Pavlík David Nedovolená úprava výstroje
III. 11:11 D 91 - Švec M. Držení

Zasloužená porážka v Kolíně

V Kolíně jsme prohráli o čtyři góly, nutno říci zaslouženě, protože jen v první třetině a asi dvě minuty v závěrečné části jsme dokázali produkovat styl hry a nasazení, které jsme si před zápasem určili. Rozhodně nás nebylo málo, i když pár hráčů bylo jinde, než na výletě směrem na východ, ani nás nepoškodil rozhodčí a už vůbec se nemůžeme vymlouvat na terén. Hřiště je u našeho posledního soupeře výborné.

Překlopení jinak vyrovaného utkání na stranu Kolínských přišlo ve třetí minutě druhého dějství, kdy se s přispěním nohy našeho obránce trefil ve zbytečně poskytnuté přesilovce Dedek (podle zápisu ovšem E. Šupík). Od té doby existovalo na hřišti prakticky jen jedno mužstvo, což dokazuje druhý gól. Po naší útočné akci a nedůrazu při dobíhání k brankáři soupeře se sám neatakovaný M. Šupík rozhodl rozehrát okamžitě míček na naší půlku a rychlý brejk zakončil nadvakrát Miška A to nás ještě několikrát podržel Lumír Kudrna v brance. Těsně před koncem této třetiny jsme si vykoledovali faul a měli hrát v poslední části 1:47 přesilovku.

Jenže jsme ji nehráli. Kdosi z tábora domácích si všiml podezřelé čepele Davida Pavlíka a ten putoval na dvě minuty za katr. Důvod? Nedovolená úprava výstroje. Upřímně řečeno při pohledu na další hole našich hráčů by se na podobný trest našli i další adepti, proto tuto aktivitu Kolína neodsuzujeme. Naopak – pravidla něco podobného umožňují a pro nás je k zamyšlení spíše než jejich čin kvalita našich holí. Přes toto oživení zápasu se nám podařilo zásluhou šťastné branky Lukáše Pařízka snížit a na chvilku jsme se zvedli, jenže do kolen nás definitivně dostaly tři branky během dvou minut. První předcházelo slabé vyhození a posléze prohraný souboj 2 na 2 u mantinelu, druhou jsme si tečovali do branky opět sami a ta poslední? Aktivní Miška využil opět po rychlém protiútoku jediného zaváhání našeho brankáře v zápase a trefil se z křídla na bližší tyč.

Vybraný timeout pak zapřičínil, že jsme si domů neodvezli ještě větší nadílku a dokonce si vypracovali i dvě slibné šance. Jenže ty zažehnali obětaví obránci domácích. Ukázali nám, jak se za stavu 5:1 bojuje. Tedy věc, která nám chyběla po většinu zápasu. A právě proto bylo vítězství Kolína zasloužené.