II. 2:53 H 23 - Pařízek Lukáš 27 - Sígl Petr 6 - Červenka Matěj
II. 6:45 D 19 - Davida Michal 91 - Huml Petr 65 - Adamovský David
III. 4:14 D 78 - Veselý Martin 30 - Eden Matyáš -
III. 12:38 D 73 - Kroužil Tomáš 30 - Eden Matyáš 19 - Davida Michal

III. 4:46 D 22 - Charouz Michal Krosček
III. 11:15 H 31 - Štěpáník Petr Držení hole
III. 13:00 H - Střídání hráčů

Komplikace?

V sobotu jsme jeli na utkání do hokejbalové arény na Kladně, kde na nás čekal souboj o osmé místo s céčkem KEBu. Utkání se původně mělo hrát od jedenácti hodin, jenže zásluhou administrativní chyby nebyl zápas vůbec na rozpisu hřiště. Střetnutí nakonec začalo, ale s půlhodinovým zpožděním. Soupeř na nás v úvodu utkání vletěl, my se snažili tlak přežít a neinkasovat. To se nám celkem povedlo. Ovšem po opadnutí prvního náporu jsme nedokázali zpracovat míček, který letěl vzduchem. Ten se dostal až k Davidu Rejtharovi, který bekhendem překonal našeho gólmana. Pak se hrála celkem vyrovnaná hra, kdy obě mužstva měla několik dobrých příležitostí ke změně skóre, ale brankou skončila až ta naše v jedenácté minutě. Ladislav Fišer tečoval těsně před brankářem balónek a vyrovnal. Ve třinácté minutě jsme přišli o obránce Jaroslava Špačka, který souboj u mantinelu odnesl utrženými vazy v rameni, sezóna (tedy doufejme, že jen sezóna) pro něj skončila a hned v sobotu k večeru se podrobil operaci v kladenské nemocnici.

Ve druhé třetině jsme byli o něco lepší týmem. Dokázali jsme soupeře donutit k chybám a některé z nich jsme potrestali. Ve druhé minutě využili přesilovou hru, když hned po buly pohotově vystřelil Ondřej Kapusta a dostal nás tak do vedení. V páté minutě jsme důrazným napadáním získali míček za brankou kladenských, prostrčili ho před branku na Lukáše Pařízka a ten trefil pravou šibenici - 3 : 1. Ve hře jsme nijak výrazně nepolevili, ale v sedmé minutě jsme dvakrát po sobě čistě prohráli buly v obranném pásmu, dvakrát jsme nedokázali pokrýt soupeřova obránce a jednou se nám to vymstilo. Michal Danda zůstal volný u tyče, dostal přihrávku od nekrytého beka a v pohodě skóroval. Další branky v této části již nepadly, ale aby zranění nebylo málo, tak jsme ke konci třetiny přišli (snad jen na víkend) o Marka Tymeše, který si poranil třísla a zápas pro něj skončil také předčasně.

Poslední část byla z naší strany jednoznačně nejhorší. Aktivita nebyla taková jakou bychom si představovali a pustili jsme soupeře několikrát do tlaku. V páté minutě jsme nedokázali na několik pokusů rozehrát a to se nám spolu se zaváhaním brankáře stalo osudným - Martin Veselý vyrovnal na 3 : 3. Samozřejmě nic nebylo ztraceno a bod by se nám také hodil, dokonce jsme měli opravdu velkou šanci jít opět do vedení, ovšem přečíslení dva na jednoho se dvěma střeleckými pokusy nám zlikvidoval Jan Kropáč. Ve dvanácté minutě jsme šli do zbytečného oslabení, v něm se nám nepodařilo udržet soupeře a inkasovali jsme počtvrté. Stažení hry na dvě lajny své ovoce nepřineslo, navíc jsme špatným střídáním v čase 13:00 darovali v soupeři šanci dohrát utkání u nás v pásmu, který si tak výsledek v závěru s přehledem pohlídal.

Prohra 4 : 3, žádný bod a dva zranění hráči je pro nás až příliš krutý výsledek sobotního snažení, ale jak se říká : "Holt to je sport." Možná remíza by byla o něco spravedlivější a bod bychom určitě brali Smailík, ale nestalo se, takže musíme získat body jinde.