II. 2:11 D 18 - Kapusta Ondřej 31 - Štěpáník Petr -
II. 9:32 D 63 - Fišer Ladislav 29 - Veverka Pavel -
III. 3:22 D 80 - Vrkoč Lukáš 29 - Veverka Pavel -
III. 5:00 D 63 - Fišer Ladislav 7 - Tučný Martin -
III. 7:08 D 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -

II. 12:46 D 63 - Fišer Ladislav Vysoká hůl
II. 12:46 H 51 - Houdek Jakub Nesportovní chování
III. 13:21 D 68 - Ješina Filip Krosček

Body s Kertem

V sobotu nás čekal další z přímých soubojů o play-off. Za soupeře nám los přiřadil béčko pražského Kert Parku. I jako proti Kovu jsme se na důležitý zápas sešli v kvalitní sestavě šestnácti lidí do pole. Soupeř byl na tom o poznání hůře. Musel čerpat čekací dobu, aby mohl hrát alespoň v sedmi a když mu dorazil osmý hráč do pole musel kvůli administrativní chybě jeden z "kerťáků" (hráč nebyl na soupisce, na což se přišlo až v první přestávce) ze hřiště. Od začátku jsme narušovali soupeřovu rozehrávku, snažili se hrát dopředu, vytvářeli tlak a nakonec z toho vytěžili i nějaké branky. Po dobrém forčekingu v desáté minutě se trochu z úhlu prosadil svou typickou střelou Lukáš Pařízek. Ve čtrnácté minutě využil přečíslení Jaroslav Špaček a my tak po první části vedli 2 : 0. Upřímně řečeno Pavel Pech v naší brance neměl příliš práce.

Ve druhé třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu, soupeře k ničemu nepouštěli (ono se není co divit, když měl k dispozici tak málo hráčů) a přidali jsme další dvě branky. Nejprve Petr Štěpáník po pěkném pasu ukázal, jak neproměnit samostatný únik, ale hned poté to napravil pěknou přihrávkou a naše nová posila z THC Ondřej Kapusta se trefila přesně nad rameno soupeřova gólmana. V desáté minutě se prosadil potřetí v našem dresu Ladislav Fišer. Po čtyřiadvaceti minutách byl tedy stav 4 : 0 v náš prospěch.

V poslední části jsme soupeře přehráli nejvíce, nejvíce ho přestříleli a také mu dali nejvíce branek. Dvakrát se prosadil Lukáš Vrkoč. Nejprve ve čtvrté minutě a pak v osmé, kdy celá první řada předvedla pár rychlých přihrávek a přesně umístěnou střelu. Mezitím skóroval v čase 5:00 podruhé v utkání Ladislav Fišer. Nakonec si ve třinácté minutě srazil obránce Kert Parku sám míček do branky a uzavřel tak účet utkání (branka byla připsána Liboru Zavadilovi).

Celé utkání jsme byli lepší o čemž hovoří i poměr střel. Využili jsme toho, že se soupeř nesešel v optimální sestavě a zaslouženě jsme zvítězili.