II. 7:49 D 12 - Huslica Jan 23 - Nič Jiří -
II. 9:03 D 8 - Hubený Michal 10 - Tomčal Martin -
III. 2:48 D 12 - Huslica Jan 8 - Hubený Michal -

III. 45:00 D 21 - Chvojka Martin 10´ Nesportovní chování
III. 45:00 D 30 - Trégr Jan Nesportovní chování
III. 45:00 H 80 - Vrkoč Lukáš 10´ Nesportovní chování
III. 45:00 H 9 - Sígl Martin Nesportovní chování

Prohra s prvním týmem

Tak jak jsme byli v plné sestavě v sobotu na Kovo, tak nás v neděli na sever do Litoměřic vyrazilo bohužel jen torzo týmu. Tomuto faktu jsme přizbůsobili i taktiku. Pro nás netypicky jsme se nesnažili napadat, protože jsme věděli, že pokud budeme hrát s technicky velice dobře vybaveným soupeřem hokejbal, mohlo by se nám v naší situaci lehce stát, že bychom dostali desítku. Rozhodli jsme se tedy nenapadat a bránit tvrdě střední pásmo, žadné komplikace a když to půjde, vystčit růžky. První třetinu se nám vše toto dařilo a tak skončila 0 : 0.

V "antihokejbalu" jsme pokračovali i dále. Není se co divit, že se to soupeři nelíbilo. Pro nás ale byla naděje na rozumný výsledek a to je to, o co vlastně v konečném důsledku jde Smailík. I tento styl je fyzicky náročný a tak jsme postupně začali uvadat a výrabět chybky. V osmé minutě jsme nechali proběhnout přes celé hřiště Jana Huslicu a jeho střela zaplavala do naší branky. Minutu a něco poté, jsme se trochu v obraně povozili na kolotoči a inkasovali podruhé z hole Michala Hubeného. Dále naše taktika "přinášela ovoce" a již jsme neinkasovali.

Poslední část pro nás začala třetí inkasovanou brankou (Jan Huslica). Na body to již tedy nevypadalo Smailík, ale rozhodně jsme nechtěli odjet s nášupem. Ještě chvilku jsme bránili, a pak jsme se pokusili zahrozit. Branku jsme nevstřelili a ani neinkasovali. Utkání tak skončilo výhrou pro domácí.

Soupeř byl lepší a nakonec zaslouženě zvítězil. My jsme se mu pokusili zápas znepříjemnit a to se nám povedlo. Mohli jsme i skórovat, šance byly, ale nezdařilo se. Prohra s vedoucím týmem ligy pro nás není takovou ztrátou. Klíčová utkání o play-off nás teprve čekají.