II. 8:56 D 23 - Pařízek Lukáš 31 - Štěpáník Petr -
II. 9:24 D 68 - Ješina Filip 63 - Fišer Ladislav -
III. 4:20 D 63 - Fišer Ladislav 86 - Musil Jan -
III. 7:28 H 17 - Zeman Petr 15 - Mündl Radek 67 - Kekrt Luboš
III. 12:43 D 63 - Fišer Ladislav 86 - Musil Jan -

II. 4:31 D 31 - Štěpáník Petr Zdvižení míčku rukou
II. 5:23 H 75 - Vítek Vladimír Nedovolené bránění
II. 14:32 D - Nesportovní chování
III. 5:42 D 24 - Hutla Petr Vražení na hrazení
III. 8:56 D 10 - Floriš Štěpán Sekání

Důležitá výhra

Po nepovedeném zápase z minulého kola, jsme si nemohli dovolit prohrát podruhé se soupeřem, se kterým se pereme o pozice v play-off. Sestavu jsme až na pár výjimek měli kompletní. Mohli jsme hrát na tři kompletní řady. Soupeř na tom byl hůře. Od počátku jsme se snažili napadat soupeřovu rozehrávku a přitlačit ho u něj v pásmu. To se nám dařilo a v šesté minutě jsme po vyhrané buly šli zásluhou přízemní střely Štěpána Floriše do vedení. Pak se nám přestalo střelecky nějak dařit a ačkoliv jsme nějaké šance měli, nic z nich nebylo. Několikrát se nám ale stala nepříjemná věc. Hráči Kova dokázali vyrážet do smrtících brejků typu "sám na gólmana", které naštěstí pochytal Lumír Kudrna. Kdybychom dostali tři góly, tak bychom se nemohli ani moc divit.

Druhá část byla v útoku minimálně stejně dobrá jako první, byla však produktivnější a v obraně jsme se stali pozornější. Hned ve druhé minutě dorazil míček do branky Martin Sígl. V deváté minutě skóroval od kruhů Lukáš Pařízek a v desáté minutě uzavřel účet druhé části Filip Ješina. Ten se tak zapsal poprvé do střeleckých statistik Cows.

V páté minutě poslední třetiny jsme se dočkali další premiéry. Svůj individuální útok zakočil střelou k tyči Ladislav Fišer. To už jsme vedli 5 : 0 a byli bychom opravdu hloupí, kdybychom takovýto stav pustili. V osmé minutě jsme hráli v oslabení a Petr Zeman překazil našemu brankáři čisté konto. Ve třinácté minutě nahodil na branku míček Lukáš Vrkoč a ten si jeden z obránců srazil do branky. Necelých čtyřicet vteřin po něm se podruhé v utkání trefil Ladislav Fišer a zpečetil tak naší letošní nejvyšší výhru.

V zápase jsme byli aktivnější, lepší v útoku, soupeře jsme až na pár nebezpečných brejků do šancí příliš nepouštěli a zaslouženě jsme tak zvítězili.