Oldřich Poláček - FARMA HOLE

ARYKA IN-WEST a.s.

A-komplet, s.r.o.

Zápis z utkání - Zápas - Benátky

Remíza 24.11.2007 13:30 HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou South Park Cows Fotky Videa Zvuky

Bod z venku

V sobotu jsme měli na programu letošní první výjezd mimo hlavní město. Zavítali jsme na hřiště do Benátek. Chtěli jsme alespoň trochu napravit smolnou prohru z minulého kola, ovšem první část se nám příliš nepovedla. Nedařilo se nám hrát naší hru založenou na běhaní a napadaní rozehrávky a dopouštěli jsme se zbytečně mnoha nepřesností. Soupeř hrál lépe a ve třinácté minutě jsme inkasovali z hole Víta Borovičky. Do první přestávky jsme tak šli s jednogólovou ztrátou.

Druhá část nám vyšla o něco lépe, zlepšili jsme se a hru jsme vyrovnali. Několikrát jsme zahrozili, ale Michal Turczyn nás vždy vychytal. Benátky zvýšily svůj náskok necelé tři minuty před pauzou (Přemysl Horák) a my tak prohrávali již o dvě branky.

Poslední třetina byla z naší strany jednoznačně nejlepší. Konečně se nám začalo dařit a přiklonilo se k nám i štěstí. Nejdříve jsme již ve druhé minutě zásluhou střely Štěpána Floriše od modré čáry snížili a v páté minutě vyrovnali. To nepříliš prudká střela Martina Svrčka ze středního pásma propadla za záda soupeřova brankáře. Úspěšnou sedmiminutovku završil vedoucí brankou vstřelenou z mezikruží Martina Tučný. Obrat se nám tedy povedl. Samozřejmě že Benátky nechtěly prohrát a tak nás několikrát trochu přitlačily a v desáté minutě Vít Borovička vyrovnal. Ke konci normální hrací doby jsme měli ještě dvě velice dobré šance, ale zápas jsme nerozhodli. Ten tak dospěl do samostatných nájezdů, ve kterých byli brankáři lepší střelců. Ani jeden z deseti exekutorů nezavěsil, nechytly se ani ruské blafáky a utkání tak skončilo smírně 3 : 3.

První část nám nevyšla, druhá byla vyrovnaná a ve třetí jsme byli o něco lepším týmem. Korektně hrané utkání, skončilo remízou, se kterou jsme spokojeni a bod do tabulky rozhodně vítáme Smailík.