III. 2:02 D 94 - Pařízek Lukáš 10 - Floriš Štěpán -
III. 13:50 D 68 - Musil Jan 96 - Špaček Jaroslav -

II. 6:01 D 96 - Špaček Jaroslav Napadení
II. 8:46 H 87 - Žíla Martin Sekání
II. 11:18 H 29 - Binko Jan Sekání
III. 10:24 D 96 - Špaček Jaroslav Napadení

Zase voda

V sobotu jsme přivítali v Malešicích béčko pražských Ďáblů a aby to rezervnímu týmu nebylo líto, tak jsme si pro něj připravili pěkné deštivé počasí, stejně jako pro A-tým v poháru. Úplný úvod zápasu nám vyšel a již v první minutě jsme díky důrazu v útočném pásmu a perfektně zvládnutému blafáku Lukáše Pařízka vedli 1 : 0. Na tento gól odpověděli Ďáblové ve třetí minutě, když dokázali využít rychlý přechod do protiútoku a přečíslení - 1 : 1. Poslední branku v první části zaznamenal v čase 9:39 Jaroslav Špaček a do první přestávky jsme tak šli s těsným jednobrankovým vedením.

Prostřední dějství bylo nejprve takové rozhárané, ale postupem času jsme začali přebírat otěže a získávat kontrolu nad zápasem. Potvrzení našeho vedení jsme se dočkali v desáté minutě, když Jaroslav Špaček zužitkoval přihrávku zpoza brány a procedil míček až za brankovou čáru. Další branka již nepadla a tak se tato část zapsala do zápisu spíše vyloučeními.

Poslední třetina již patřila jedonznačně nám, byli jsme lepším týmem a přidali jsme další branky. Nejprve se trefil podruhé v zápase Lukáš Pařízek na jehož radost po vstřeleném gólu si začínáme trochu zvykat, takže nás již tolik neudivuje jako na začátku sezóny. Poté využil dobrého forčekingu spoluhráčů a hlavně chyby soupeřova brankáře Lukáš Vrkoč, který si chytře potáhl míček kolem vyběhnuvšího Jana Smejkala a svou trefu si náležitě vychutnal. Poslední branka udělala největší radost nejenom jejímu střelci, ale hlavně spoluhráčům. Poprvé v mužské kategorii se trefil dorostenec Jan Musil a je jeho příjemnou Smailík povinností dát něco do placu.

Zasloužené vítězství nad Ďábly nám přineslo důležité tři body a po dvou předchozích prohrách nám aspoň trochu vrátilo náladu do příjemnějších rovin.