III. 2:39 D 94 - Pařízek Lukáš 11 - Petrášek Michael -

I. 11:02 H 80 - Novák R. Vražení na hrazení
I. 14:58 D 10 - Floriš Štěpán Nedovolené bránění
III. 5:24 D 11 - Petrášek Michael Podražení
III. 6:55 H 99 - Terč D. Hákování
III. 9:23 H 3 - Bášti L. Nedovolené bránění

Prohra vlastní vinou

V sobotu byl jediný den o svátečním víkendu, kdy bylo možno vidět hrát kravky hokejbal. Zápas jsme zahájili již skoro rituálem - uklízením listí. Poté co bylo hřiště zametené, listí odvezené a sítě v bránách opravené, se už mohlo začít hrát. První třetina byla z naší strany rozhodně nejpovedenější. Vyrovnali jsme soupeřovo vedení - trefil se Lukáš Vrkoč v přesilové hře a šli jsme do vedení (Lukáš Pařízek), které jsme drželi až do první přestávky. Ve druhé části jsme se gólově neprosadili a naopak jsme v jedenácté minutě inkasovali vyrovnávací branku. V posledním dějství jsme opět zásluhou využité přesilové hry šli do vedení (Pařízek) a měli jsme utkání výborně rozehrané. V desáté minutě jsme měli možnost zvýšit náskok po dalším faulu soupeře, jenže se stalo to nejhorší. Nejen, že jsme nedokázali početní výhodu zužitkovat a překonat Michala Šupíka v brance Kolína, ale navíc jsme dostali ránu v podobě gólu. Místo dvoubrankového vedení bylo tedy srovnáno. Aby toho nebylo málo, tak jsme dvě a půl minuty před koncem vyrobili hrubici v obranné činnosti a byli za ní nekompromisně potrestáni dalším gólem v naší síti. Ve třinácté minutě není stav 3 : 4 nic k závidění. Vzali jsme si oddechový čas a pokusili jsme se o power-play, při které jsme sice tlačili a i stříleli, ale gól jsme bohužel nedali Smailík.

Hřiště je takové jaké je (a to už poměrně dlouho), rozhodčí pískali dobře, my jsme měli celkem uspokojivou sestavu a gólman zachytal normálně. Prohráli jsme utkání jen svou vlastní vinou, svými vlastními chybami a svou "blbostí". Ztratili jsme tři body, které nám mohou při závěrečných počtech velice chybět.