South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Prodloužený víkend mužů okoření i druhé kolo poháru

V netradiční páteční čas přijedou do Malešic SK Ďáblové Praha, aktuálně devátý tým ČNHbL, aby potvrdili roli favorita ve druhém kole poháru ČMSHb a snadno proklouzli do kola následujícího. My mu však budeme chtít zápas co nejvíce znepříjemnit, přestože se sejdeme v okleštěné sestavě s Lumírem Kudrnou v brance.

Mnohem větší váhu přikládáme duelu sobotnímu a měli bychom v něm být připraveni na kompletní tři formace. Na Palmovce nás přivítá Kovo B (neboli Avir), který se podle diskuze na vlastním webu zmítá v určitých problémech. My se jimi však nechceme nechat uchlácholit a tušíme, že na nás bude opět čekat plná soupiska chrtů dirigovaná Kuncákem. Kovu zatím patří v naší soutěži 10. místo po jedné výhře a třech porážkách a do očí bije jen pět nastřílených branek. Snad se s nimi neroztrhne pytel zrovna proti nám. Motivace soupeře by měla být velká, protože ostudný debakl na Spectru je potřeba odčinit.

My do branky opět postavíme Petra Šroubka, který si o místo řekl vynikajícími dvěma výkony, jež ho dočasně katapultovaly do čela gólmanských statistik II. NHbL. V sestavě budou jistě chybět stále nemocný Martin Sígl a dovolenkující duo stavitelů Jiří Vlasák – Jan Šilhart. Pokud se nestane nic neočekávaného, měli bychom jinak být všichni...

Soupiska na víkend:
Kudrna (pátek), Šroubek – Floriš, Holý, Pavlík, Svrček, Štěpáník, Tryzna (oba sobota) – Hutla, Musil, Pařízek, Petrášek, Sígl P., Špaček, Tučný, Veverka, Vrkoč, Zavadil.

Další souboje svedou dohromady leckdy velmi zajímavé dvojice. Za magnet kola lze označit duel Litoměřic se Spectrem, atraktivní je též duel KEBu C s Ďáblicemi. V ostatních zápasech na sebe narazí Kert B s Benátkami, Kolín s Ekonomem, a Hostivař s Ďábly.

Guti


Copyright © South Park Cows

Vloženo

27.9.2007

Zápasy

5.kolo

Hostivař - Ďáblové B

KEB Kladno C - Ďáblice

Kert Park B - Benátky

Kolín - Ekonom

Kovo B - Cows

Litoměřice - Spectrum