South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pokračování nebo rychlý konec?

Semifinálovou sérii nemáme rozehranou úplně ideálně. Po výjezdu na pražskou Palmovku prohráváme 2 : 0 na zápasy. To znamená, že už tento čtvrtek pro nás může letošní sezóna skončit. Na druhou stranu, když zabereme a zvítězíme, tak nemusí Smailík. Nezbývá nám než se pokusit doma vyhrát a dotlačit vzájemené měření sil s Ekonomem až do pátého utkání.

V prvním utkání nás hráči Ekonomu vysoko přehráli, ve druhém už se jednalo minimálně o vyrovnanou partii. Tomáš Peterka byl k našemu sobotnímu výkonu na stránkách soupeře hodně shovívavý a tak by se stejně mohl postavit i k naší snaze postoupit Smailík. Teď, ale vážně. Nečeká nás příjemná situace. Pokud chceme jít dál, musíme Ekonom třikrát za sebou porazit, což je mírně řečeno nesnadné. Navíc naše předpokládaná sestava se hemží otazníky a částečnými absencemi. Ve čtvrtek určitě nebude hrát Ladislav Fišer, který bude v době utkání nabírat fyzičku s berounskými hokejisty (to samé se týká dvou hráčů Devils - Novotného a Slížka). Pokud se bude hrát o víkendu, tak to by nám náš nejlepší střelec v play-off už mohl pomoci. V sobotu a v neděli bude chybět Pavel Veverka a naopak by se mohl v naší sestavě objevit Lukáš Dobrý. Otazníky visí nad starty zkušených matadorů Petra Štěpáníka a Marka Tymeše. Do branky by se možná (pokud zdravotní stav dovolí a trenér tak rozhodne) mohl postavit Lumír Kudrna.

Pojďme si tedy užít semifinálová utkání. Zkusme zahrát týmově jako v zápasech s Litoměřicemi a pokusme se protáhnout sérii co nejdéle.

Nominace na víkend:
Kudrna (?), Pech, Šroubek – Bušta, Floriš, Holý, Hutla, Pavlík, Štěpáník (?), Veverka (jen čtvrtek) – Červenka, Dobrý (?), Fišer (jen víkend), Ješina, Kapusta, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Tučný, Tymeš (?), Vrkoč, Zavadil.

Ve druhém semifinále je stav nerozhodný 1 : 1 a obě utkání skončila těsným výsledkem. Benátkám se tedy povedlo odvézt z horké půdy v Kolíně jedno vítězství. O to samé se musí pokusit kolínští v Benátkách pokud nechtějí v sobotu končit.

Petr.27


Copyright © South Park Cows

Vloženo

7.5.2008

Zápasy semifinále

3.zápas

Benátky - Kolín

Cows - Ekonom


4.zápas

Benátky - Kolín

Cows - Ekonom