South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Se starými známými o finále

Sympatie i případné antipatie hoďme stranou a pojďme se porvat o bednu v regionu. Ekonom Devils sice dobře známe, avšak nikdy nemůžeme vědět, co si na nás starý, všemi mastmi mazaný, lišák Tomáš Peterka připraví, a tak je potřeba být ve střehu.

Únavou zmožené mužstvo Krav dostalo na čtvrtek od kouče volno a nabírá síly tam, kde je každému hráči libo. Někdo stráví čarodějnice a První máj u Probošťských jezer, jiný až na Kvildě a další dokonce v Kolíně. Nikdo snad v průvodu. Právě relax a fyzický odpočinek by měl pomoci načerpat nové síly, které se proti směsi zkušených harcovníků, hokejistů a dravého mládí rozhodně budou hodit. Však také naše sestava nebude úplně ideální a jistých už je nyní několik absencí. Sezona skončila ze zdravotních důvodů pro gólmanského fantoma Lumíra Kudrnu, stoprocentně se prvních dvou zápasů nezúčastní římský romantik a trenér Jiří Vlasák, v sobotu nebude k dispozici pracující Lukáš Bušta a otazníky se vznášejí i nad starty Lukáše Vrkoče. Naopak by měl poprvé v play off naskočit Ondřej Kapusta. Do sestavy se tak mohou dostat i hráči, kteří doposud v play off mnoho střídání neposbírali, ale určitě si šanci za trpělivost zaslouží.

Nominace na víkend:
Pech, Šroubek – Bušta (nedělě ?), Floriš, Holý, Hutla, Pavlík, Štěpánik, Veverka – Červenka, Fišer, Ješina, Kapusta, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Tučný, Tymeš, Vrkoč (?), Zavadil.

Druhou semifinálovou dvojici II. NHbL skupina Střed tvoří, jak známo, Kolín s Benátkami, což může být vzhledem k hernímu pojetí obou týmů velmi zajímavý souboj.

Guti


Copyright © South Park Cows

Vloženo

30.4.2008

Zápasy semifinále

1.zápas

Ekonom - Cows

Kolín - Benátky


2.zápas

Ekonom - Cows

Kolín - Benátky