South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Poprvé mimo Prahu

Poblíž výpadovky na Mladou Boleslav a Liberec na sebe narazí dva týmy, které mají rozhodně co napravovat. South Park Cows bolestnou prohru s Ďáblicemi, Benátky nad Jizerou potupný čtrnáctigólový debakl od vedoucího Spectra. Kdo si zlepší náladu a získá důležité tři body do vyrovnané tabulky II:NHbL. Nebo aspoň dva?

Naše sestava pomalu ale jistě ztrácí jedno jméno za druhým. Již dříve vypadl pro zranění Michael Petrášek, nyní se znovu objevily potíže u Martina Sígla, onemocněl Jaroslav Špaček a účast Davida Pavlíka je z pracovních důvodů přinejmenším nejistá. I tak bychom ale měli vycestovat v dostatečném počtu i s méně zkušenými hráči. Otázka je, zda-li pojedou do Benátek i dorostenci, kteří shodně podávají zajímavé výkony i v mužské kategorii.

Soupeř je pro nás i nadále neznámý, přestože už jednu zkušenost s ním máme. V prvním utkání sezony jsme si na jednoho z favoritů soutěže vyšlápli a zvítězili 3:2. Těžko odhadovat, jak se bude lišit sestava Belvederu oproti předchozímu zápasu, nepodložené informace však hovoří o tom, že by někteří hráči včetně tahouna Lindy neměli mít registrační průkazy a odpykávají si tresty. Vše ale uvidíme až na hřišti, kde lze očekávat pro diváky zajímavý souboj.

Soupiska na víkend:
Kudrna – Floriš, Holý, Pavlík, Štěpánik, Tryzna, Vlasák – Pařízek, Sígl P., Svrček, Šilhart, Tučný, Veverka, Vrkoč, Zavadil.

Ani další program II. NHbL nebude nudný. Do Kolína, kde se vám o minulém víkendu panečku děly věci, zavítá v sestavě plné otazníků béčko Kertu. Ďáblice se chystají na Rakovník, Ekonom na štiku soutěže Litoměřice, Hostivař na céčko KEBu a v souboji béček Ďáblové prověří Kovo.

Guti


Copyright © South Park Cows

Vloženo

22.11.2007

Zápasy

14.kolo

Benátky - Cows

Ďáblice - Rakovník

Ďáblové B - Kovo B

Ekonom - Litoměřice

Hostivař - KEB Kladno C

Kolín - Kert Park B