South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Ďáblice = těžká prověrka!

Soubojem s tradičním pražským celkem SK Bohemia Ďáblice zakončíme první polovinu základní části ve II. NHbL. O tom, jestli bude úspěšná, tento zápas nerozhoduje, protože jsme bodů rozhodně málo nenasbírali, ale výhra by nás rozhodně potěšila, ba dokonce posunula zase o krůček blíž k vytouženému play off. V posledním podzimním zápase na Palmovce nás ovšem nečeká nic lehkého. Ze dvou důvodů. Naše sestava nebude kompletní a hlavně, soupeř je zkušený a má ve svém kádru několik šikovných individualit.

Začněme Ďáblicemi. Trio Gotfríd, Janovský, Kukla dokázalo v minulosti rozvracet obrany soupeřů, jakou má ale formu nyní je těžké soudit, protože jsme ještě nedošli tak daleko, abychom své protivníky sledovali. K překvapení se ale zřejmě schyluje v brance, kde by se měl objevit bývalým hráčům Hokejky dobře známý Ondra Petr. "Možná si proti vám zachytám," vyhrožoval před týdnem. Pokud se v brance objeví, znamená to hodně střílet a někteří z Cows vědi kam... S námi už je to horší. Chybět budou stoprocentně dva důležití hráči – zraněný Michael Petrášek a pracující Jaroslav Špaček. Do sestavy se ovšem vrací Martin Tučný a na tři útoky bychom se měli sejít, zvláště když dorostenci v minulém kole prokázali slušnou výkonnost a na hřišti nejsou jen do počtu.

Soupiska na víkend:
Kudrna – Floriš, Holý, Pavlík, Tryzna – Červenka, Hutla, Musil, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Šilhart, Tučný, Veverka, Vrkoč, Zavadil.
Trenér: Vlasák

Další zápasy: Benátky – Spectrum, Kolín – Litoměřice, Ďáblové B – Rakovník, Hostivař – Kert B, Ekonom – Kovo B.

Guti


Copyright © South Park Cows

Vloženo

16.11.2007

Zápasy

13.kolo

Benátky - Spectrum

Ďáblice - Cows

Ďáblové B - Rakovník

Ekonom - Kovo B

Hostivař - Kert Park B

Kolín - Litoměřice