South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Strhující závěr II. NHbL

Situace v tabulce II. NHbL tři kola před koncem sice vypadá tak, že o poslední volné místo se popere KEB Kladno "C" se South Parkem, důkladnější rozbor však potvrdí, že to tak být nemusí. Spectrum, Litoměřice a Ekonom mají jistotu účasti ve vyřazovacích bojích a klidný může být i Kolín, protože mu stačí uhrát jediný bod. Zbytek zainteresovaného startovního pole však lehkovážně k závěru základní části přistoupit rozhodně nemůže.

5. Ďáblice - 36 bodů (v Benátkách, se Spectrem, u Cows) - nejlepší výchozí pozice ze sledovaných týmů může být už po tomto víkendu ta tam. Stačí prohrát v Benátkách a Kladno se South Parkem být stoprocentní a může tu být bitva do poslední vteřiny posledního kola právě proti Cows v případě, že i Kert udělá body.

6. Kert "B" - 35 bodů (volno, na KEBu, s Hostivaří) - ani tady dnes lichotivý počet bodů nemusí stačit. Volno je nevýhodou a pak stačí prohrát na Kladně, které musí bojovat a nejistota bude na světě. Když tedy i Cows zabodují. Poslední kolo s Hostivaří bez posil z áčka (play off I. NHbL na Kladně) nemusí být navíc hračka.

7. Benátky - 34 bodů (s Ďáblicemi, volno, na Spectru) - stačí zaváhat doma v nejbližším utkání a neštěstí při úspěšnosti dotírajících celků může být na světě. Na půdě Spectra cokoliv honit v posledním kole už je velmi ošidné, vždyť Čimičtí chtějí základní část vyhrát. Volno se tedy rozhodně nehodí.

8. KEB "C" - 31 bodů (v Litoměřicích, doma s Kertem, volno) - ani zde nehraje prázdný termín příliš do karet. Na severu Čech to bude navíc velmi těžké, a tak klíčovým zdá se být utkání s Kertem, které ovšem samo o sobě jistotu nedá, samozřejmě pokud budou rivalové naplno bodovat.

9. South Park - 29 bodů (s Ekonomem, u Ďáblů, s Ďáblicemi) - pokud největší sok z Kladna jednou zaváhá, mohou si Cows dovolit také jeden kolaps. Zatím mají celou situaci ve svých rukou, ovšem již po víkendu může být vše jinak. Každé sebemenší zaváhání bude hodně bolet!

V konečném účtování samozřejmě může dojít také na bilanci vzájmených zápasů, proto přikládáme přehled, jak na tom mezi sebou o play off bojující týmy jsou a kdo má výhodu, že nepotřebuje bodíky navíc.

Ďáblice vs. Kert ( 4:3 a 3:6 ), vs. Benátky ( 9:5 a ? ), vs. KEB ( 4:6 a 1:5 ), vs. Cows ( 5:4 a ? ) - s Kertem a KEBem radno nebýt nastejno. Zatím 0:2 (na vzáj. bilance)

Kert vs. Benátky ( 4:4 a 0:8 ), vs. KEB ( 7:4 a ? ), vs. Cows ( 5:4 a 0:8 ) - s Benátkami ani Cows by je vzájemná bilance nepodržela, zatím tedy 1:2.

Benátky vs. KEB ( 3:0 a 6:2 ), vs. Cows ( 2:3 a 3:3 ) - s KEBem a Kladnem se není čeho bát, zato s Cows ano. Zatím 2:1.

KEB vs. Cows ( 1:6 a 4:3 ) - s Ďáblicemi jsou na tom dobře, s Benátkami a Cows nikoliv. Zatím 1:2

Cows - se všemi mají lepší bilanci, jen na Ďáblice ještě čekají. Zatím 3:0

Jak je vidět, rovného počtu bodů se soupeři se nemusí zatím bát Cows, poslední kola mohou navíc se vším ještě pořádně zamíchat. Máme se tedy rozhodně na co těšit a již po následujícím víkendu může být vše rozřešené, anebo mnohem více zamotané.

Guti

Copyright © South Park Cows

Vložen

3.4.2008