South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Změny v kádru = informace pro soupeře

Obrázek o tom, jestli jsme posílili, nebo oslabili si udělá každý jistě sám a my jen poskytneme nepovinné informace. První z nich je jasná. Hráčům nad 21 let skončily střídavé starty a s největší pravděpodobností se v našem kádru v této sezoně již neobjeví. Konkrétně jde o duo z Vyprahla - gólmana Štěpána Čermáka a jeho voňavé dvojče Jana Tryznu – a Michaela Petráška z Hokejky.

Zatímco v prvním případě ztrátu moc nepocítíme, neb si Stephano připsal jen jeden start, ve zbylých dvou nás absence šikovných a zkušených hráčů zasáhne citelněji. Tryznič patřil k oporám defenzivy a Fjody díky své univerzálnosti zahrál kvalitně kdekoliv. V jeho případě byl zájem o prodloužení angažmá v Cows, nicméně jej zhatilo nepříjemné zranění ramena. Z kolonky odchodů to ovšem není všechno. Unavená kolena nepustí do pole Jiřího Vlasáka, a tak bude připraven jen jako záložní brankář, přičemž zůstává i v pozici spolutrenéra. A aby toho nebylo málo, pracovat do Londýna odjíždí začátkem března Jan Šilhart, ačkoliv 4procentní, přesto důrazný hráč.

Nyní k příjemnější stránce – posilám. Již dříve bylo avizováno, že na střídavý start z Brankostroje nám bude na jaře vypomáhat Ladislav Fišer. Jde o šikovného útočníka, jehož hlavním sportem je hokej. Dalším novým členem našeho kádru se stává teprve 16letý Filip Ješina, který ještě na podzim působil v hokejovém dorostu Benátek nad Jizerou. Šanci v mužstvu mužů by dostat měl. Zatím posledním jistým příchodem do Cows je půlroční hostování brankáře Pavla Pecha z Třemošné, jenž sice delší dobu nechytal, nicméně je dostatečně zkušený a ví, co je "region" za soutěž. A k tomu vypadá na tréninku velmi slušně.

Sečteno a podtrženo, kádr pro jaro je užší než na podzim. S tím jsme ale díky aplikování střídavých startů počítali. Nová jména na soupisce zapsána budou a na samotných hráčích je, jak se v naší organizaci projeví. Všichni tři mají potenciál slušný a to je ve hře ještě možný příchod jednoho útočníka z čela statistik pražské ligy. O tom třeba ale až jindy.

Odchody z Cows
Štěpán Čermák (B) – konec SS z Vyprahla
Jan Tryzna (O) – konec SS z Vyprahla
Michael Petrášek (O/Ú) – konec SS z Hokejky
Jiří Vlasák (O) – konec hráčské kariéry
Jan Šilhart (Ú) – pracovní mise v Londýně

Příchody do Cows
Ladislav Fišer (Ú) – SS z Brankostroje
Filip Ješina (Ú) – nováček
Pavel Pech (B) – hostování z Třemošné

Kádr Cows pro jarní část
Brankáři: Kudrna, Pech, Šroubek, Vlasák. Obránci: Floriš, Holý, Pavlík, Svrček, Štěpánik, Špaček. Útočníci: Červenka (D), Dobrý, Fišer, Hutla, Ješina (D), Musil (D), Pařízek, Sígl M., Sígl P., Tučný, Veverka, Vrkoč, Zavadil.

Vysvětlivky: B – brankář, O – obránce, Ú – útočník, D – dorostenec.

Guti

Copyright © South Park Cows

Vložen

19.2.2008