South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Historická výhra!

Úterý 11. prosince, čas kolem 18. hodiny, Malešice. Zatímco dětí už čeká na zápas plná velká šatna, rodiče a trenéři se scházejí pozvolna, někdo dokonce nedoráží vůbec, ačkoliv se s ním počítalo. Nakonec se však na obou stranách ukazuje rekordních 11 kusů do pole a může se začít. Pravidla jsou jednoduchá: 2 x 25 minut, přičemž čas se stopuje jen po vstřeleném gólu, a hraje se bez ofsajdů, což zejména rodiče vítají.

Po klidném prvním poločase, v němž zaujala zejména gólová střela bez přípravy od Pepy Assmanna, se v tom druhém přelévá skóre ze strany na stranu. Jednu chvíli mají k vítězství blíže žáci posílení o kmenové kraví dorostence, ale srdnatý výkon rodičů a trenérů vede k nerozhodnému skóre 5:5 po základní hrací době, na němž nezměnila nic ani tvrdá bitka Davídka s Gutim, z níž překvapivě vzešel jako vítěz ten menší. Bez zajímavosti není, že se o všechny góly mládeže postaraly nové posily Dávid a Žemla. Ten se navíc trefil i z nájezdech, které se přičitaly, a když ještě na gól Voňavky dokázal odpovědět na druhé straně jen Priganc starší a paní Jordáková trefila tyčku, radovaly se děti z premiérové výhry nad svými rodiči a trenéry. O to příjemněji se jim později sedělo v kantýně Svijanské arény, kde měly od manželů Musilových přichystané předvánoční pohoštění jako poděkování od vedení Cows za statečné výkony během celého podzimu.

Děti Cows – Rodiče a trenéři Cows 5:5, 7:6 po náj.
Branky:
Priganc 3, Žemlička 3, Musil – Vrkoč 2, Priganc 2, Assmann, Skřivan.
Sestavy:
Děti: Koubek (26. Soukup) – Szlauer, Horák, Červenka, Günter, Skřivan – Jordák, Musil, Tvarůžek – Priganc, Žemlička, Beneš.
Rodiče/trenéři: Soukup (26. Koubek) – Assmann, Holý, Priganc, Kocián – Skřivan, Skřivan, Skřivanová? – Benešová, Vrkoč, Jordáková (od 26. i Jordáková ml.).

Guti

Copyright © South Park Cows

Vložen

18.12.2007