South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Nové kraví stránky

S příchodem telátek jsem byl nucen předělat stránky, aby i děti měly svoji sekci. No a když už jsem se do toho pouštěl, tak jsem si řekl, že to udělám nově pro všechny. Starý web sloužil 4 roky a sloužil dobře, nicméně změna je život. Grafickým návrhem jsem díky připomínkám a nápadům "věčných šťouralů a kritiků" (Kamil Holán, Lukáš Vrkoč, Iveta Čechová, Richard Šerý, kterým tímto děkuji za spolupráci Smailík) strávil asi 20x více času než jsem chtěl. Uvědomuji si, že je trochu nekonvenční, ale o to vlastně v konečném důsledku šlo Smailík. S vytvořením stránek jsem si hrál neskutečně, ale opravdu neskutečně dlouhou dobu Smailík. To je taky jeden z důvodů, proč nebyly stránky už prvního září. Doufám, že to bylo k něčemu a že se budou líbit. Nechtěl jsem jít cestou připravených redakčních systémů, protože jsem chtěl zachovat specifika našich stránek a hlavně originalitu. Snad se to alespoň částečně povedlo.

No a teď už k novinkám. Celé stránky jsou předělané a vylepšené co se týče designu, což se asi dalo poznat. Trochu jsem pozměnil strukturu - na novou se můžete podívat na stránce originálně nazvané Mapa webu Smailík. V sekci "O týmu" je předělaná historie, konečně nové logo, naše dresy a kontakty na kompetentní lidi v týmu. Velkou změnou také prošla Multimédia, kde by si snad už každý (kdo má flash player) měl možnost přehrát videa a zvuky on-line. Co se týče informacích o stránkách (ať už rad nebo technických parametrů/požadavků) a hlavně toho jak funguje vybírání "filtru" (A-tým, Děti, Vše), tak vřele doporučuji si přečíst O stránkách. Sekce Sezóny, kde jsou odkazy na weby z minulých ročníků, uvolnila místo v menu článkům a přesunula se pod Ostatní. Další stránečky jsou podobné předchozímu webu (samozřejmě vylepšené Smailík) nebo pozměněné tak, že se to dá celkem jednoduše poznat.

Uvidíme, jak se nové stránky zalíbí. Můžete dát najevo svůj názor v anketě, připadně i do knihy návštěv. Pokud by někdo narazil na nějakou nefunkčnost, nesrovnalost, případně se mu něco nezdálo, prosím dejte mi vědět, jsem vděčný za každý feedback (petr.27@cows.cz). Jsem jen člověk a dělám chyby, v lidských silách není odhalit vše.

Přeju všem příjemné surfování na nových stránkách.

Petr.27

Copyright © South Park Cows

Vložen

17.9.2007