South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Profily adoptovaných telat

Jelikož se kádr původních žáků Hokejky musel po sezoně 2006-2007 rozdvojit, aby nedošlo k tomu, že budou i o čtyři roky mladší hráči nastupovat v soutěži mezi dorostenci, byli jsme nuceni spojit své kádry s HBC Hostivař. V praxi to znamená, že ty mladší z adoptovaných telat budou působit posílené o střídavé starty a hostování v MČR starších žáků za Cows a ty zbylé, vyspělejší vyztuží na rok kádr mladšího dorostu v mládeži spřáteleného klubu.

Kmenoví starší žáci South Park Cows

Miloš Soukup (Migo) – Gólmánek a bratr slečny vedoucí v jedné osobě. Rozvoj jeho talentu sice brzdí občasná lenost, ale v brance působí spolehlivě. Až začne pořádně jíst i jiné věci než smažák a pizzu, vyroste a zesílí.
Lucie Assmannová (Lucka) – Bez naší puberťačky by v kabině i na hřišti byla pořádná nuda. "Jsi sexy," je nyní slyšet nejčastěji. Na hřišti je velmi platná, pokud ovšem nestíná soupeře sekyrami, jak je jejím zvykem, když ji nehrozí pokuta.
Denisa Postlerová (Denisa) – Trochu tichá voda, ale ač si to chlapci nechtějí přiznat, dovede je rozpálit. Její běh je ukázkový, jen ta práce s holí se musí zlepšit, což ona ví a snaží se na tom poctivě pracovat. Snad ji hokejbal kvůli klukům neomrzí!
Martin Szlauer (Šlauik) – Mistr výmluv, kterému se občas na trénink prostě nechce a když už na něm je, tak jako pravý chytrolín (nebo Mišpulín?) glosuje nároky trenérů. V zápasech umí podat neuvěřitelně obětavé výkony.
Jan Horák (Jenda) – Služebně nejmladší člen exHokejky je nyní z žáků nejvyšší a nejrychlejší. Ač je původně fotbalistou, s holí pracuje velmi dobře a může se těšit na slibnou budoucnost. Ani na tréninku mužů nebyl do počtu.
Michael Jordák (Jordi) – Více hyperaktivní človíček v mužstvu není. Neobejde se bez něj žádná kulišárna ani sportovní vyžití. Je ho prostě všude plno a příště ho klidně přihlásíme i na Superstar. Jen škoda, že má na prvním místě baseball, je totiž ohromně šikovný.
David Tvarůžek (O´Brien) – Bílý černoch nosí kolem krku výrazné řetězy, na sobě věci Billabong a v hlavě vždycky nějaký žertík - je vidět, že bydlí v pokojíku s Luckou. Ručičky má šikovné a když shodí batůžek, může jeho kariéra hodně růst!
Filip Beneš (Květák) – Nejmladší a nejmenší z Cows na první pohled vypadá nevinně, ale kdo byl na soustředění, ví, že se umí pořádně rozjet. Snaha v tréninku je příkladná, bez talentu rozhodně není, tak honem honem, vyrůst a válcovat obrany!
Šimon Dub (Šimon) – Jeden z benjamínků týmu má skvělou fyzičku i rychlost. V závodech dokáže pěkně prohnat i mnohem větší spoluhráče. S hokejkou a výstrojí se zatím sžívá, ale až si zvykne, může být jedním z tahounů Telátek.
Daniel Smetivý (Dan) – Dan nyní údajně koketuje s tím, že by hrál spíš florbal. Pro nás je to škoda, z první umí vystřelit jako málokdo a když se dobře namotivuje, podá skvělý výkon v obraně i útoku.
Jakub Kučera (Kuba) – Syn našeho někdejšího brankáře je na soupisce z jednoho dobrého důvodu – třeba působení v týmu Krav přiměje tatínka, aby jej na hokejbal znovu přivedl.
Mirek Drahota (Drahy ml.) – Malý bráška někdejšího spoluhráče Drahyho má na prvním místě hokej a na druhém motokros. Třeba se mu zachce znovu do Malešic a nového dresu.

Hostující starší žáci South Park Cows

Ferid Nasr (Šejk) – Agresivní a velmi fyzicky hrající obránce. Mohl by tedy naše mrňavé slečinky ochraňovat!
Tomáš Míchal (Tomáš) – Během posledního roku zapracoval na své postavě a kvalita hry vzrostla. Umí také ochránit spoluhráče.
Jan Kovář (Kovi) – Snad jen subtilnější postava brzdí rozvoj talentu, který skrývají jeho ruce i hlava. Bude stoupat dál?
Jakub Šlechta – Hyperaktivní klučina s věčně dobrou náladou má talentu dost. Prospěch ve škole už je horší, a tak za trest tolik netrénuje.
Jakub Beneš (Bene) – Hokejbalové myšlení by mu mohl závidět lecjaký starší spoluhráč. Jeho růst ovšem brzdí postava.
Martin Přeslička – Źelezný muž Hostivaře v minulé sezoně. Pílí se dopracoval ke značnému vylepšení svých dovedností. Může směle pokračovat.
Pavel Novák – Jeho prioritou byl dlouho lední hokej, teď by ale měl spíše věnovat čas hokejbalu. Uvidíme, zda to bude pravda a posílí tým.
Lukáš Korol (Lukáš) – Posila z Kova má svou hlavu a k tomu na druhou stranu i zkušenosti. Měl by platit za tahouny týmu.
Tomáš Skřivan – Už na prvních trénincích ukázal, že v něm cosi dřímá. Pokud půjde jeho seznamování s hokejkou stále nahoru, máme se nač těšit.
Martin Uhlíř – Úplný nováček, od kterého zatím nevíme, co čekat. Když bude pilný v tréninku, místa v sestavě se může dočkat stejně jako ostatní žáci.

Kmenoví mladší dorostenci South Park Cows

Tomáš Koubek (Tomáš) – Druhý z mladých mužů s maskou je tak trochu flink, prostě ho trénink a někdy ani zápas nebaví. Jakmile je mu ale vysvětleno, že by měl chytat naplno, dokáže v brankovišti vyřešit nemožné! To se vstřebá.
Jan Musil (Voňavka) - kapitán loňských starších žáků Hokejky a synek našeho kondičního trenéra v jednom. Trochu se zasekl u Prison Breaku, ale na tréninky chodí a snad to tak bude dál. V kariéře může dojít slušně daleko, proto dostane pár šancí už letos!
Michal Holub (Miška) – Kdyby mohl, vymění Hurvajse za bicími kapely Kabát. Ale nejde to, tak mlátí do bubnů ve zkušebně se svou kapelou. K soupeřům je spíše hodný, ale dokáže je zaskočit pořádně vypečenou přihrávkou. Až zesílí, potáhne i mladší dorost!
Martin Günter (Marťas) – Salámista na entou. Když se něco nechce, tak se to prostě nechce, jako by si říkal. Přitom má umu na rozdávání a síla mu v jeho kategorii už vůbec nechybí. Hostivaří v sezoně může hodně pomoci.
Matěj Červenka (Holčička) – Vytříbený technik, nervóza a cumlal dlouhých loken. Co si vyberete? Všechno mu jde náramně. Na hřišti by měl jen více zvedat hlavu a soustředit se na tým, místo svých bodíků. My ho to ale naučíme.
Vít Nohejl (Vítek) – Nováček, jenž na sebe zatím upozornil jen rychlostí, důrazem a slabou docházkou. Snad se vše s přechodem na novou školu a tamním zaběhnutím zlepší.
Michäel März (Michal) – Ztracený syn s francouzskými kořeny. Ze začátku příliš často nechyběl, teď jsme o něm dlouho neslyšeli. Snad se brzy objeví a zapadne do stáda!

Guti

Copyright © South Park Cows

Vložen

13.9.2007