South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Krávy zbrojí na sezonu!

Vyšší soutěž, vyšší nároky = lepší kádr, řekli jsme si a začali se poohlížet po vhodných kouscích, kteří by doplnili naši zeštihlující se sestavu. Jelikož jsme měnili ligu s Hokejkou, bylo na snadě získat z její soupisky nějaké hráče, když už bereme i mládež. Povedlo se, Tress byl štědrý a uvolnil nám hned 6 hráčů na přestup či hostování. V jednání jsou jinak nyní ještě dva brankáři na celou sezonu a domluveny pak střídavé starty Štepána Čermáka a Jana Tryzny z Vyprahla, kteří nám pomáhali už v sezoně minulé. A možná ještě jedno překvapení… Staronové krávy (Lungrena a Vlasyho) netřeba obsáhleji představovat, oba jsou výrazní až dost… Kdo jsou ale zbrusu noví borci, kteří k nám přišli?

Pinďa - Nejeden ze soupeřů v regionu už poznal, jak mrštný je jeho jazýček. Zatímco jiný by udeřil pěstí, on se chová něžně. Ale pozor, v soubojích už tak ohleduplný není a dokáže pořádně přitvrdit. Jinak je to univerzální útočník, kterého to táhne spíše doprava.
Hutlíno - V Hokejce byl svého času členem "Slow line", od té doby příliš nezrychlil, ale platný na hřišti je. Má zejména skvělou střelu. V kabině nenápadný, avšak u nás vidět bude - láhve na něj čekají.
Kamič - Joj, ten má zkušeností se všemi odnošemi hokeje, který hrával jako profík i v zahraničí. Hokejbal je nyní na druhém místě za inlinem, ale čas si, doufejme, často najde, aby zklidnil naši rozháranou defenzívu.
Ríša (Polák) - Rodak z Třince, mluvi kratce. Na trénink i z tréninku jezdí na kole, proto jsme zvědavi, co bude dělat, až mu někdo vypustí gumy. Pivečka se nezříká, a tak se do Cows hodí. Jeho zkušenosti a dovednosti na place? K nezaplacení!

K tomu všemu bylo úspěšně do South Parku převedeno 17 žáků/mladších dorostenců, kteří tak vytvořili základnu klubu a je pravděpodobné, že z ní budeme v budoucnu čerpat. Nyní představíme první z telátek, které bude zapsáno na soupisku áčka, protože se osvědčilo během Goblins Cupu a posléze i v přípravě s Týnem nad Vltavou. Jména zbylých dětí i s jejich zajímavými profily budou odhalena během příštích týdnů.

Voňavka - kapitán loňských starších žáků Hokejky a synek našeho kondičního trenéra v jednom. Trochu se zasekl u Prison Breaku, ale na tréninky chodí a snad to tak bude dál. V kariéře může dojít slušně daleko, proto dostane pár šancí už letos!

Guti

Copyright © South Park Cows

Vložen

14.8.2007