South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Ekonom se ujal vedení 2 : 0

V sobotu se rozjelo finále II. NHbL. Buďme upřímní - jeho obsazení by před sezónou tipoval málokdo Smailík. Svými výkony v základní části a hlavně v play-off si svou účast zasloužili Ekonomové a Kolínští. První dvě utkání finále jsou za námi a dvouzápasového vedení se ujali hráči Ekonomu Devils.

1. a 2. zápas

Ekonom - Kolín 4 : 0 a 6 : 4
V prvním zápase byli hráči Ekonumu (podle referncí od nezávislých pozorovatelů) lepší. Čtyři vstřelené branky a žádná inkasovaná to jen potvrdizují. Utkání měli Ekonomové pevně v rukou a ujali se tak vedení 1 : 0 na zápasy. V neděli Kolín svou hru zlepšil. Dokonce po první třetině vedl 2 : 1, ale nedokázal vedení udržet. Devils ve druhé třetině otočili skóre. Třetí část vyhrál také tým, jenž letos slaví 20 let své historie a tím pádem pro sebe získal celé utkání. V sérii tedy vedou Ekonom Devils už 2 : 0.

Třetí a případné čtvrté utkání se hrají v Kolíně, kde se nevyhrává snadno. Pokud budou chtít hráči pražského týmu ukončit sérii již tento víkend, ještě se pravděpodobně zapotí. Kolínu nezbývá než třikrát za sebou svého finálového soka porazit a z toho jednou na Palmovce, kde jsou Devils hodně silní v kramflecích.

Petr.27


Copyright © South Park Cows

Vloženo

20.5.2008

Zápasy finále

1.zápas

Ekonom - Kolín

4 : 0 


2.zápas

Ekonom - Kolín

6 : 4