South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Do finále Ekonom a Kolín

Stejně jako ve čtvrtfinále ani v semifinále nebylo potřeba sehrát pátý rozhodující zápas. Oba postupující - Ekonom Devils a HBC Kolín - ukončili své série sobotní výhrou.

3. a 4. zápas

Cows - Ekonom 4 : 3 a 0 : 1 SN
Ekonom mohl sérii skončit už ve čtvrtek, protože po minulém víkendu vedl 2 : 0 na zápasy. South Park si ale chtěl ještě zahrát. Povedený vstup a vlastně celé první dvě třetiny zajistili Cows vedení 4 : 1, pak přišlo na řadu snížení Ekonomu a drama se šťastným koncem pro kravičky. V sobotu se hrálo utkání, kde zvítězila obranná taktika a výborní brankáři. Po třech třetinách byl stav stále 0 : 0 a nic na tom nezměnilo ani desetiminutové prodloužení. V samostatných nájezdech pak v šesté sérii rozhodli Devils o svém postupu do finále.

Benátky - Kolín 3 : 6 a 2 : 3
Belveder si z Kolína přivezl dobrý výsledek, když dokázal kolínské jednou porazit. Měl výhodu domácího prostředí a tak se dalo očekávat, že se mu bude přeci jen hrát lépe. Ovšem hráči Kolína si z toho evidentně hlavu nedělali a z výjezdu přivezli dvě výhry a postup do finále. V prvním utkání definitivně rozhodli o vítězství 6 : 3 v poslední části, ve které dali čtyři branky. V tom druhém zvrátili nepříznivý stav po první třetině a ve třetí vstřelili vítěznou branku.

Jak již bylo výše napsáno, finále si zahrají hráči Ekonomu Devils a HBC Kolín. Oba týmy jsou v letošní sezóně nováčkem II. NHbL a pro oba to musí být již teď úspěch. Doufejme v pěkný hokejbal...

Petr.27


Copyright © South Park Cows

Vloženo

13.5.2008

Zápasy semifinále

3.zápas

Benátky - Kolín

3 : 6 

Cows - Ekonom

4 : 3 


4.zápas

Benátky - Kolín

2 : 3 

Cows - Ekonom

0 : 1 SN